Skocz do zawartości

kupuje: RM 125 :) Może Macie??:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Miałem rocznik 95.

I nie żałuję że już nie mam.

Ale gratuluję, przez ten okres trzeba po prostu przejść.

Przyszykuj się na dośc spore koszty utrzymania i na ekstremalne wrażenia z jazdy. To jeden z najbardziej zwariowanych motocykli jakie miałem okazję ujeżdżać, na pewno bardziej zwariowany niż SX i CR, może tylko YZ go dogania. KX jest bardzo podobny.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he:) Jasne jeżdze na torach TNT motocykle:) i w okolicy:) miałem jush motocykle...CR125 była miodzio lecz nadszedł czas zmian, i kupuję nowy (w przenośni znaczy się) ale dla mnie nowy i w sumie tylko rok jeżdzony:0 choc ma ponad 4 latka:) ale jak nie ma się na nowy to trudno....dozbieram i może za rok kupię roczny:)

 

ale ten bedzie wyśmienity:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób jakoś nie ma przekonania do suzuki rm ale jak ktos już kupi to wtedy mówi ze następny to też będzie rm. Z opnii słyszałem ze suzuki jest spokojnieszy w charakterystyce oddawania mocy co pozwala na płynniejszą jazde niż np CR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam miało być kX nie CR :oops:

Ja nie jezdziłem osobiście na RM ale kumpel co w zawodch enduro i w motocrosie startował to tak sie wypowiadał. Miał 2 motocykle Kx z 93 i Rm z 95. Tyle ze to dawno było. Mówił ze rm płyniej mu sie jezdzi dlatego tym w rajdach jezdził a kx był taki ostry i nerwowy ale za to niby lepiej szedł chociaż starszy był i tym w motocrosie jezdził. Na plus Rm przeważało tez to ze miej awaryjny był, z tego co pamiętam to kawa praktycznie cały czas rozebrana stała ale moze taki egzemplasz mu sie trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ano pewnie, że śmigaliśmy na torze w Łomiankach! Teraz przez ten cholerny deszcz jest straszne błoto i nie da się jeździć, ale mam nadzieje, że wiosna zawitała już na dobre. Ch@di jezdzisz też enduro czy tylko na torze ? Kiedy kupujesz sprzęt ?

 

Pozdrawiam,

Piotrek Jankowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...