Skocz do zawartości

wl gaznik


mauser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczesciaz z ciebie, mnie w Sokole 1000 z 4x sie zrywal az go w koncu wyrzucilem i kupilem porzadny, junakowski :)

Bylo to oczywiscie w polowie lat 70 tych.

Od tej pory nie tykalem tego paskudztwa.

Mom Adam mówisz o podwójnym Rolona z dawnych zapasów ? Temat na bazarze był wałkowany we wrocku po odpowiedzi kłapka zbych chorodniczy wodzu mirek stwierdzili nigdy im ten łańcuch nie strzelił - stare pokolenie na tym jeżdzi do dziś warunek jeden sezon i kubeł do 10 tys - temat agroloskich łańcuchów na tył inna historia podciągnięcie co 500 i po sez też kubeł - nigdy nie poleciał - miałem z ww poleciał mi po 200km z widowiskowym zablokowaniem krzynki.

Mam pytanie nie mają koledzy na zbyciu śróbki regulacyjnej do podawania oleju na łańcuch pod kape wymieniałem uszczelniacz pod koszem i za mocno podziałałem śrubtakiem no i się urwało

 

http://moto.allegro.pl/item1011374485_nowy..._1300_1500.html Dwie sztuki do skucia. Wiele wuelek jeżdzi na łańcuchach od tego Pana -zero reklamacji . Napinacze do środka i mlotkiem gumowym trzeba je rozbić na przedniej zębatce.

Edytowane przez william0000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlkami specjalnie nie zajmuje, ani ciekawe dla mnie nie sa ale mam sasiada ( Lukasz Paszuk, szwagier Wojtka Echilczuka ), moze go namowie zeby zaczal wiecej korzystac z kompa przy okazji tworzenia takiej strony :)

Oni maja z zieciem 2 wlki i jeden 37r rowniez w tylko nie pamietam jaki dalej symbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odpowiedzi kłapka zbych chorodniczy wodzu mirek stwierdzili nigdy im ten łańcuch nie strzelił - stare pokolenie na tym jeżdzi do dziś warunek jeden sezon i kubeł do 10 tys - temat agroloskich łańcuchów na tył inna historia podciągnięcie co 500 i po sez też kubeł - nigdy nie poleciał - miałem z ww poleciał mi po 200km z widowiskowym zablokowaniem krzynki.

 

Proszę czytać uważnie bo napisałem o łańcuchu napędowym a nie sprzęgłowym...

Druga sprawa kolego William0000 nie wiem czy robisz to celowo czy nie ale kolejny raz przekręciłeś mój nick...

Nie pisałem o łańcuchu do WL a o łańcuchu maszynowym ze składnicy - jeździłem na takim motocyklem Iż-49 i zwaliłem go po niecałym tysiącu km. Szkoda mi było niszczyć zębatek gdy widziałem jak się nierównomiernie rozciąga...

 

Pozdro all :flesje:

 

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę czytać uważnie bo napisałem o łańcuchu napędowym a nie sprzęgłowym...

Druga sprawa kolego William0000 nie wiem czy robisz to celowo czy nie ale kolejny raz przekręciłeś mój nick...

Nie pisałem o łańcuchu do WL a o łańcuchu maszynowym ze składnicy - jeździłem na takim motocyklem Iż-49 i zwaliłem go po niecałym tysiącu km. Szkoda mi było niszczyć zębatek gdy widziałem jak się nierównomiernie rozciąga...

 

Pozdro all :flesje:

Bardzo Cię przepraszam jestem z tych ostatnich którzy szukają konfliktu - świat motocykli jest dla mnie miejscem radości i odpoczynku od codziennych nieporozumień i za literówke jeszcze raz sorki.

Czy koledzy mają może namiar na kultowe zdjęcie pijanego wojaka z butelką piwa na wla pojawiło się to

w sławnej amerykańskiej gazecie - początek oberwańców - drugi dzień tego szukam po necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz fotki od której narodził się ogólnoświatowy mit o niebezpiecznych, wiecznie pijanych motocyklistach, który trwa do dziś? :biggrin:

Wystarczyło wpisać "Holllister `47". :buttrock:

http://www.falconmotorcycles.com/images/st...hollister47.jpg

 

 

Dopiero wyniuchałem ten temat na forum. Byłbym chętny do pomocy przy stronie WWW. Mam jakieś materiały, chyba katalog części od ServiCar i coś tam jeszcze bym wykopał w swoim cyber wysypisku. :biggrin:

 

PS. Nie znasz kogoś kto chciałby oddać WL za Electrę FLHTC `88 EVO? :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie jak tak? :icon_mrgreen: Elka już dawno poskładana, odpalona, naprawiona :biggrin: i objeżdżona. Miałem trochę problemów z lewym powietrzem ale jest już git. Została mi tylko wizyta na regulacji zapłonu i finalne strojenie gaźnika po tym. Ale jednak coś zchrzaniłem zimą bo... radio mi nie działa. :biggrin: No i dobrze, chociaż nie będę robił wiochy słuchając DiscoPolo.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki, dzięki. :biggrin: No Electra szałowo nie jeździ, ale...jest nudna. Ostatnio obserwowałem aukcję FLH na Shovel`u ale od tych silnik wolę się trzymać daleko. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się załatwić serwerownie i zajawke wrzuciłem na wla42.pl

P.s. Qurim wielkie dzięki - o to chodziło - tak patrze na pijanego wojaka i zastanawiam się na czym on siedzi - mile będzie razem coś potworzyć.

Edytowane przez william0000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ziom z fotki siedzi bodajże na Knuckle. Tak wygląda góra silnika wg.mnie. Poziome żebra głowicy a ponad nimi pionowe i świeca pośrodku na "płaszczyźnie". No i odznaka na baku też wskazuje na model EL. Trochę jest przerobiony - nożna zmiana biegów, ręczne sprzęgło i kierownica jakaś wąska i wysoka.

 

Katalog mam dla modeli WLA 1940-42. Dobra jakość i chyba kompletny. Opisany jak "Servicar" ale przejrzałem go teraz i nie widzę nic wspólnego z Servicar`em. 22MB. Znalazłbym jeszcze jakieś drobiazgi dotyczące układu smarowania i różnych Linkert`ów. Daj znać na PW gdyby coś Cię interesowało. Jakby co to mogę też przetłumaczyć co nieco o HD z j.angielskiego.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pedał sprzęgła przy lewej stopie, manetka regulacji kąta wyprzedzenia zapłonu, beznadziejne hamulce, zawieszenie typu springer ze starodawnymi sprężynami z przodu oraz utytłane smarem, ledwie resorujące siodło zamiast jakiegokolwiek amortyzatora z tyłu. Nie wspominając już o ochrypniętym warkocie cherlawego silnika, który kopci obłokiem gęstego dymu i którego odpalić silnym kopem z buciora może tylko facet w typie macho. To sprzęt dla prawdziwego mężczyzny, jedzącego brudnymi łapskami żarcie z puszki nad ogniskiem gdzieś w kanionie. Nieogolonego i niedomytego. Jeżdżącego byle gdzie i byle jak. I pewnie jeszcze bez prawa jazdy.

 

rozbawiło mnie - cytat z portalu motogen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...