Skocz do zawartości

Zatarcie ;/


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis sobie jade Ogarusem i niepowiem ze spokojcie i nagle tlok zaczyna chamowac to szybko sie zatrzymalem i odkrecilem swiece i ruszylem kopniakiem i wszystko oki no i czekam az ostygnie,potem jade i odpalam i wszystko tak jak dawniej , wiecie czy musze rozbierać gar zeby sprawdzic czy nic sie nie stalo lub nie przypalilo?? moto nieosłabł dalej ostro idzi i wyciaga 80 pak ;] oczywiscie z moimi przerobkami w garze ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sobie jade Ogarusem i niepowiem ze spokojcie i nagle tlok zaczyna chamowac to szybko sie zatrzymalem i odkrecilem swiece i ruszylem kopniakiem i wszystko oki no i czekam az ostygnie,potem jade i odpalam i wszystko tak jak dawniej , wiecie czy musze rozbierać gar zeby sprawdzic czy nic sie nie stalo lub nie przypalilo?? moto nieosłabł dalej ostro idzi i wyciaga 80 pak ;] oczywiscie z moimi przerobkami w garze ;d

 

Zdejmi glowice i obejrzyj tlok i gladz cylindra.

>80 pak ... ehke ekhe tak, ekhe jasne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a mój poszedł 90 i to pod góre z 2 osobami, ale miał jeszcze troche pod manetką :mrgreen:

 

dajcie spokój bo już był tu taki temat, i nie uwierze że nawet najlepiej zrobiony przerobiony ogar pójdzie wiecej jak 65-70

 

no chyba że włożysz jakiś inny silniczek, ale znowu trzeba wtedy ramke wzmocnić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech same niedowiarki szkoda gadac ;] dożoce ze mam nowy silnik 4 dni ma dopiero splanowana glowice i przerabiane kartery w cylindrze dzieku temu osiaga wiecej ogrotow i zajebiscie przyspiesza na na 3 biegu mozna sobie jechac 20 km/h i jak dajesz gazu to przyspiesza nawet we 2 osoby!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech same niedowiarki szkoda gadac ;] dożoce ze mam nowy silnik 4 dni ma dopiero splanowana glowice i przerabiane kartery w cylindrze dzieku temu osiaga wiecej ogrotow i zajebiscie przyspiesza na na 3 biegu mozna sobie jechac 20 km/h i jak dajesz gazu to przyspiesza nawet we 2 osoby!!

 

KARTERY W CYLINDRZE??? BUAHAHAHA

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil napisał:

Ech same niedowiarki szkoda gadac ;] dożoce ze mam nowy silnik 4 dni ma dopiero splanowana glowice i przerabiane kartery w cylindrze dzieku temu osiaga wiecej ogrotow i zajebiscie przyspiesza na na 3 biegu mozna sobie jechac 20 km/h i jak dajesz gazu to przyspiesza nawet we 2 osoby!!

 

 

KARTERY W CYLINDRZE??? BUAHAHAHA

 

Karery i cylinder to są 2 rózne częsci. albo sie kolesiowi pomyliło albo naprawde nie wie o czym pisze. moze chodziło mu o to, że wyrównał kanały przepłukujące w karterach i cylindrze żeby idealnie do siebie pasowały, bo polskie odlewy zostawiaja wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

po pierwsze, skąd wiesz że 80 jechałeś?? tylko nie wciskaj kitu z "ojciec za mną samochodem jechał"

 

po drugie: sam mówisz że masz dopiero 4 dni nowy silnik, a to może nam powiedzieć że

1)jest nie dotarty, a jak bedziesz tak jezdził przy docieraniu to powodzenia życze,

2) ciekawe ile sie pocieszysz takim silniczkiem, bo wg mnie to on padnie za parenaście kilometrów

 

aha, jak możesz to podeślij mi zakres przeróbek na PW, bo jak to faktycznie tak działa to ja i u siebie zastosuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze' date=' skąd wiesz że 80 jechałeś?? tylko nie wciskaj kitu z "ojciec za mną samochodem jechał"

 

po drugie: sam mówisz że masz dopiero 4 dni nowy silnik, a to może nam powiedzieć że

1)jest nie dotarty, a jak bedziesz tak jezdził przy docieraniu to powodzenia życze,

2) ciekawe ile sie pocieszysz takim silniczkiem, bo wg mnie to on padnie za parenaście kilometrów

 

aha, jak możesz to podeślij mi zakres przeróbek na PW, bo jak to faktycznie tak działa to ja i u siebie zastosuje ;)[/quote']

 

 

 

i co z tego ze silnik ma 4 dni jak juz go dotarlem przez te 4 dni co jezdzile zrobilem 400 k.m na nim i chodzi za*eb***** w poruwnaniu do silnika bez przerubek , wszyscy koledzy mi to mowili ;] bo ich woziłemem troche i dawalem sie karnąć ;]a przerubki sa w Cylindrze w gażniku i oczywiście tłumik od SimSona ;] może jutro zarzuce foto ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...