Skocz do zawartości

fz 6 - my love...


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zobaczyłem nową FZ 6, serce drgnęło, a potem się rozebrała i byłem już ugotowany... teraz nie wiem, czy bardziej mnie kręcą te kocie oczka, czy ten nagi fikuśny reflektor - sądzę, że byłbym w stanie zdradzić dla niej moją reverkę i pewnie przyjdzie kiedyś na to pora, ale:

 

- primo - FZ 6 musi zaistnieć i zadomowić się na tzw. rynku wtórnym na dobre kilka lat, bo nie planuję kariery posła na sejm RP, żeby w krótkim czasie uzbierać małą fortunkę na nówkę,

- secundo - musi przyjść ten moment, kiedy spokojne 60 koników, jakimi dysponuję w tej chwili przestanie być "duuuuzooo" a zacznie być "przymało" - póki co jestem zielony jak głąb kapuściany, bo to mój pierwszy sezon, a przed kursem nie jeździłem nawet na motorynce...

 

A Wy co sądzicie o nowej Yamaszce? Jeździł tym już kto?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

- secundo - musi przyjść ten moment, kiedy spokojne 60 koników, jakimi dysponuję w tej chwili przestanie być "duuuuzooo" a zacznie być "przymało" - póki co jestem zielony jak głąb kapuściany, bo to mój pierwszy sezon, a przed kursem nie jeździłem nawet na motorynce...

 

Pozdrawiam!

y

 

Tem moment przyjdzie szybciej niż sądzisz, kilka tysięcy km i ... świat należy do nas ;) . Tylko właśnie wtedy należy szczególnie uważac, bo nam wtedy się tylko zdaje że umiemy jeździć, na prawdziwe umiejętności potrzeba kilku sezonów i ... co nieco talentu.

Powodzenia !! na nowej drodze życia :(

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie bardzo podoba, przygladalem sie na otwarciu.. Fajna maszynka, ale ja bym reflektowal na Fazera - juz sie zdazylem przekonac, ze jazda nawet za zwykla szybka na nakedzie to nie jest to :) Nastepny bike musi miec owiewke, nie ma bata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie srednio podoba..

wolalem stara wersje :(

ta nowa jakas taka bez wyrazu..jak dla mnie.. ;) oczywiscie to moje tylko zdanie :(..nie ma sie co nim przejmowac bo ja uwielbiam plastiki :D :(

 

pozdrowka

powodzenia w gromadzeniu kasiory :(

i szybkiego zakupu moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dwóch kolegów z Sokoła zamówiło małe Fazerki, będą za parę dni, jeszcze w kwietniu, to pojeżdżę i zdam relację.

IMO - Fazer 600 jest o wiele ładniejszy od 1000, chociaż zastosowali w nim naprawdę tanie materiały, aby cena była jak najniższa.

I stąd powstały dziwne dysproporcje w wizerunku tego moto. Np. z jednej strony pięknie popprowadzone wydechy pod siedzeniem i przepiękna lampa, a z dugiej strony dziadowski, klamowaty, kijowaty wahacz (kawał belki...). Takich dysrproporcji jest znacznie więcej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja widziałem go (stoi u nas w salonie yamahy) i jakoś ten "lipny" wahacz nie rzucił mi się w oczy. Pierwsze co przyciąga wzrok to te tłumiki pod siedzeniem oraz urzekające przednie lampy.... ja to mam jakiegoś fiołka na punkcie kocich oczu .. R1, R6, Fazer - moi motocyklowi bogowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Ja miałem okazje pojeździć tym modelem wczoraj. Maszyna prowdzi się bezbłędnie. Silnik jest niesamowicie elastyczny. Bez porównania w stosunku do starego modelu (jeździłem przez 5 lat jednym z pierwszych modeli -rocznik '98). Ciągnie od najniższych obrotów, a zużycie paliwa waha się w granicach 4-6 litrów. Deska rozdzielcza jak na mój gust zbyt wąska i mało czytelna. Sprawia wrażenie jakby czegoś brakowało. Co do wahacza, który jest tutaj krytykowany - w ogóle na niego uwagi nie zwróciłem. Wzrok bardziej przyciągają te kocie oczy i pociągnięte pod siodłem tłumiki.

Moim zdaniem motocykl doskonale nadaje się do jazdy po mieście i na krótkie wypady. Ale na dłuższe trasy nie polecam (zbyt słaba ochrona przed warunkami atmosferycznymi i pędem powietrza).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

polatałem FZ6 Fazer'em miesiąc i 3 dni...

w sumie 6800 km

zajefajnie...

porównanie mam do armatur i GS500E więc nie mam porównania...

trochę wysoki jak dla mnie - małego czowieka, ale można się przyzwyczaić...

właściwie to nie mam uwag...

prócz tego że aktualnie jest w strzępach..

jakby jakieś pytania - służę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam jakiegoś fiołka na punkcie kocich oczu .. R1, R6, Fazer

to trzeba bylo kupic nsr zamiast rs :D

 

hehe... jednak biorąc pod uwagę linię całego motorku, oczywiscie wg mojego gustu, rs jest ładniejsza od nsr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość alalala333

Mnie fz6 podoba się bardzo. Przyznam, że jeśli chodzi o odczucia wizualne to zdecydowanie naked. Ma atki swój wyszukany, uliczny, zawadiacki charakterek ( czego - moim zdaniem brakuje troszkę fazerkowi ). Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę takim jezdzić ( choć trochę się boje bo jeszcze nie mam prawka ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...