Skocz do zawartości

Alpy, jezioro Garda, Wenecja 1-9 lipca


ROZI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm No jak Na razie Termin Bez zmian bo urlop wypisany:) w razie jakiejś zmiany będziemy pisać

Ja jeszcze jezeli moge to proponuje zaopatrzec sie w porzadne przeciwdeszczowki i zabierzcie tez folie np. malarska zeby okryc namiot w czasie deszczu, bo moj wytrzymal tylko pierwsza nocke :banghead: Dodam jeszcze ze leje w tym roku praktycznie caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzimy to po pogodzie i nie wiemy za bardzo co tu zrobić:/ w najgorszym razie trzeba będzie przełożyć urlop;/

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzimy to po pogodzie i nie wiemy za bardzo co tu zrobić:/ w najgorszym razie trzeba będzie przełożyć urlop;/

Spedzilem teraz w Dolomitach 4 dni z czego 3 to intensywny deszcz. Nie przemoklem tylko dlatego ze mialem 2 kondomy na sobie. Ja bym nie przekladal bo sierpien ma byc jeszcze gorszy. A tak to jeszcze sie zalapiecie na zlot na Stelvio :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie prosimy o relacje na bieżąco odnośnie pogody

Strzala przewidywania na najblizsze 2 tygodnie bez deszczowo, chyba w koncu przyszlo lato :buttrock: Jak cos nie wiecie to pytac smialo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry witam,

Ja startuje w niedziele 4.07. Lece przez Alpy do Monaco, następnie wybrzeżem do Wenecji i w górę.

Być może do zobaczenia na trasie! :)

 

Dzien dobry witam,

Ja startuje w niedziele 4.07. Lece przez Alpy do Monaco, następnie wybrzeżem do Wenecji i w górę.

Być może do zobaczenia na trasie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do Zobaczenie My w Niedziele mamy zamiar dotrzeć do Zell Am see I będziemy tam tez w poniedziałek bo planujemy wyjazd na grossglockner

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do Zobaczenie My w Niedziele mamy zamiar dotrzeć do Zell Am see I będziemy tam tez w poniedziałek bo planujemy wyjazd na grossglockner

 

 

Glossglockner... świetna sprawa, piękne miejsce! polecam każdemu! można się zatrzymać nad jeziorem Attersee również polecam.

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szerokosci :buttrock: :flesje: numer moj masz w razie czego mozesz dzwonic smialo bez wzgledu na pore. :crossy:

 

 

:buttrock: dzięki będziemy w kontakcie

 

wszystko właśnie spakowane, trochę tego jest :icon_eek:

 

:crossy: rano w drogę mam nadzieję że teraz tylko radocha z jazdy do zobaczenia na trasie :lalag:

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruszam posmigac w tamte rejony we wtrorek 29.06.

Tlok sie robi :icon_mrgreen: = 4.07 ruszam w Alpy, w Dolomitach (okolice Bolzano) tez mam zamiar sie pojawic..

 

Milo mi slyszec ze pogoda sie robi.

:) :lalag:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...