Skocz do zawartości

Kurs Prawa Jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Więcej wiary w krajanów..z całym szacunkiem, znasz wszystkie "nasze" szkoły"? Po czym wnosisz, że są lepsi?

 

1. Jestem od czterech lat na tym forum i czytam uwaznie co ludzie pisza, co wazniejsze jakie pytania zadaja. Po samych pytaniach mozesz duzo dowiedziec sie o szkoleniach jakie co niektore szkoly prowadza.

 

2. Powtarzam, nie kwetsionuje tu kompetencji Tomka K. - mamy domienne metody szkolenia, jak zycie pokazuje obydwie daja mozliwosc pozniejsze przezycie na drodze :biggrin:

 

3. Spojrz moze na wymagania egzaminu kat. A w PL a w innych krajach - i wszystko jesne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks, a Ty szkolisz z samochodu, który jedzie za kursantem, jak wnioskuje. ?

 

jain

 

Napewno nie pierwszy kontakt z motocyklem, bo jestem zmuszony pojechac z kursantem motocyklem, i pokazac o co chodzi.

 

gdy zakonczy sie faza cwiczenie elementow egzaminu wtedy wyjezdzam na miasto, bez roznyic czy jade za kursantem autem czy motocyklem. Dylemat polega na tym, ze nie zawsze mam czas aby sie przebrac oraz dokonac czynnosci zwiazanych z odstawieniem sprzetu - czynniki sa rozne.

 

O ile mam czas to jade motocyklem o ile nie jade autem.

 

W przypadku jazd specjalnych w terenie niezabudowanym uzywam motocykla, na autostradzie auta aby w razie czego chronic kursanta tak samo w przypadku jazdy nocnej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka po prawej u góry, wpisujesz kask albo 400 i ograniczasz wyszukiwanie do tematów, dział co, jak kupić - dla motocyklisty. udanej lektury

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc możecie mi polecić jakiś kask, tak na początek w granicach 400zł ?

Tutaj był cały temat o tym:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=126368&

 

Ja w dalszym ciągu uważam, że lepiej nic nie kupować. Zainwestuj w czepek a na kursie się zorientujesz czego chcesz. Może jednak rady kolegów bardziej do Ciebie trafią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja radzę kupić dobry kask, jak zdecydujesz się na kurs u Tomka, bo on bije w głowę, krzyczy itp.! Ale jeździć Cię nauczy :biggrin:

 

Z motocyklami sobie poradzisz, ja ważę 44 kg, a kazali mi podnosić GSa, który waży prawie 200!

Edytowane przez euphoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdeee jak?? :icon_eek: ja trochę więcej od ciebie waże a mam duży problem z podniesieniem dr 350 właściwie to jeszcze ani razu nie dałam rady jej dźwignąć...jak się wychrzaniam w lesie to czekam aż po mnie facet mój zawróci żeby mi podnieść;-P

Edytowane przez malenstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdeee jak?? :icon_eek: ja trochę więcej od ciebie waże a mam duży problem z podniesieniem dr 350 właściwie to jeszcze ani razu nie dałam rady jej dźwignąć...jak się wychrzaniam w lesie to czekam aż po mnie facet mój zawróci żeby mi podnieść;-P

 

Chyba trochę inaczej wygląda środek ciężkości w DR a inaczej w GS, ale... To na pakernie leć ;)

 

A tak bardziej serio to jest w dużej mierze kwestia techniki... Siłę też trzeba mieć ale czasem nie trzeba dużo tylko trzeba wiedzieć jak się zabrać do tematu :)

 

Ważę niewiele więcęj co pytający a spokojnie podnosiłem moto ważące ćwierć tony :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę kupić dobry kask, jak zdecydujesz się na kurs u Tomka, bo on bije w głowę, krzyczy itp.! Ale jeździć Cię nauczy :biggrin:

 

Z motocyklami sobie poradzisz, ja ważę 44 kg, a kazali mi podnosić GSa, który waży prawie 200!

 

 

 

A ty kurde znowu schudłaś??

Chyba powinnam się znowu wprowadzić i obiady gotować :DDD

 

 

A z kaskiem to się zgadzam - bije mocno, ale wchodzi do głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jain

 

W przypadku jazd specjalnych w terenie niezabudowanym uzywam motocykla, na autostradzie auta aby w razie czego chronic kursanta tak samo w przypadku jazdy nocnej.

 

:crossy:

 

wbijasz z kursantami na autostradę ?? czy ja coś źle zrozumiałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbijasz z kursantami na autostradę ?? czy ja coś źle zrozumiałem ?

 

 

Nic zle nie zrozumieles, jest tak jak napisalem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty kurde znowu schudłaś??

Chyba powinnam się znowu wprowadzić i obiady gotować :DDD

A z kaskiem to się zgadzam - bije mocno, ale wchodzi do głowy :D

 

No ja nie wiem jakiegoś pasożyta chyba mam... :icon_razz:

 

A podnoszenie GSa odbywa się poprzez technikę (jak kolega wyżej wspomniał), co nie znaczy że jest lekko - ja cała się spociłam, a później ledwo jeździłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...