Skocz do zawartości

urzadzonko do zmniejszania predkosci;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przegladajac allegro, rzucilo mi sie cos takiego w oczy:

Jammer na radary

 

Skontktowalem sie nawet ze sprzedajacym, ktory oczywiscie zachwalal swoje urzadzenie i potwierdzal jego wlasciwosci. Z ciekawosci zapytam (choc moze czesc nie bedize chciala powiedziec :wink: ) czy ktos z was ma takie "cos" i czy waszym zdaniem 'skorka jest warta za wyprawke'' :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alfa164

Tak. Ja mam. W zależności czym jadę. Raz mam pod prawą stopą a innym razem w manetce gazu. Gwarantuję, że prawidłowo spowalnia. Acha, jeszcze mam olej w głowie. Bez niego ani rusz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej w głowie ... no pacz pan ... jak często trzeba zmieniać ? skąd się tam wziął ? bo jak do tej pory lekarze nie odnaleźli go ( oleju ) w żadnej głowie podczas np. sekcji zwłok ofiar wypadków. Fakt, może zginęli z braku tegoż oleju ale ... nie znaleziono także oleju w głowach zmarłych z przyczyn naturalnych ...

 

A jammery, teoretycznie dobry pomysł w praktyce taniej płacić mandaty.

Jak miałem i używałem antyradar to miałem z tego powodu więcej kłopotów niż korzyści. Po pól roku dwóch mandatach i dwóch darowiznach na rzecz biednych policjantów odłożyłem na półkę w garażu gdzie przeleżało toto kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontktowalem sie nawet ze sprzedajacym, ktory oczywiscie zachwalal swoje urzadzenie i potwierdzal jego wlasciwosci. Z ciekawosci zapytam (choc moze czesc nie bedize chciala powiedziec :wink: ) czy ktos z was ma takie "cos"

 

Kupiłem dokładnie takie urządzenie i, po testach, oddałem sprzedawcy. Okazało się, że przy ok. 10 próbach w połowie przypadków zadziałał, ale w drugiej połowie niestety nie.... Istnieje mozliwość, że "winne" są szyby, ograniczające skuteczność urządzenia....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnogość urządzeń pomiarowych i ich systemów nie pozwala na zbudowanie czegoś uniwersalnego.

Zawsze na coś sie nadziejesz.

Poszukaj u wujka googl'a o sposobach pomiaru prędkości i wtedy będziesz wiedział czy to aż takie skuteczne.

Jest sporo ciekawych opracowań.

 

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jak bardzo trzeby byc naiwnym aby kupic cod takiego ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...