Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem gdy zimny silnik bandit 1200 gaźniki gsxr


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak już niektózy wiedża posiadam gsxr olejaka z silnikiem bandita , silnik wcześniej chodził ok. na gaźnikach oryginalnych miał kryze powietrza teraz założyłem od 750 olejaka ii krucce ledwo pasują ale pasują ale problem polega na tym że silnik na zimnym nie chce palić jak jest ciepły wszytklo ok. odpala za pierwszym chodzi równo ale jak jest zimny nie da się go odpalić próbowałem wlewać paliwa do gaźników na przepustnice czasem pomagało i odpali a czasem zalało i nie opalił już w ogóle jak myślicie w czym tkwi problem

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak już niektózy wiedża posiadam gsxr olejaka z silnikiem bandita , silnik wcześniej chodził ok. na gaźnikach oryginalnych miał kryze powietrza teraz założyłem od 750 olejaka ii krucce ledwo pasują ale pasują ale problem polega na tym że silnik na zimnym nie chce palić jak jest ciepły wszytklo ok. odpala za pierwszym chodzi równo ale jak jest zimny nie da się go odpalić próbowałem wlewać paliwa do gaźników na przepustnice czasem pomagało i odpali a czasem zalało i nie opalił już w ogóle jak myślicie w czym tkwi problem

?

 

Napisz jeszcze raz po Polsku to moze poradzimy.

Co zalozyles od 750ki? "kryze powietrza"? Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ssanie" w 4 gaznikowej baterii zasilajacej japonska poprzeczna czworke to dodatkowe urzadzenie w jednym z gaznikow skladajace sie z systemu kanalow i ruchomego tloczka otwierajacego / zamykajacego poszczegolne kanaly w zaleznosci czy je uruchomisz czy nie.

Jezeli ten tloczek jest wyrobiony to paliwo moze nie dostawac sie do wlasciwych kanalow, stad lepiej zeby byl szczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...