Skocz do zawartości

Kupiłem nowe moto! - Husqvarna WR 125


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ładna koza (szkoda jedynie, że nie nie ma upsiudedowna z przodu, byłby pełen wypas, ale to detal).

Co do pasa nerkowego - kup koniecznie. On nie tylko chroni nerki (żebra i kręgosłup chroni buzer), ale przede wszystkim "trzyma w kupie" wnętrzności podczas jazdy w terenie. Tzn brzuch i jego wnętrzności o wiele lepiej znoszą ciągłe podskakiwanie, gdy są ściśnięte pasem.

Siatkowego ocgraniacza do wtyczynowej jazdy nie polecam - nie chroni tak zdecydowanie jak osobny buzer, nałokietniki i pas nerkowy. Ochraniacz na siatce dobry jest na supermoto itd.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik myślisz że dla taki "leszcz" jak ja odczuje różnice między upside-downem a normalnym przodem? :) Wystarczy mi że ma ponad 300mm skoku i regulacje dobicia i odbicia. Poza tym chyba w upside-downie łatwiej o wyciek i na pewno jest badziej narażony na działanie kamieni, piachu, błota itd. Poza tym upside-down jest cięższy ale tak jak mówie - nie odczułbym pewnie różnicy.

 

A i sory za to przekleństwo we wcześniejszym poscie, aż mi głupio że musiałes to poprawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz była pierwsza jazda :(

dojechalismy do Nowego Dworu caly czas droga nad wisłą. Nie obyło sie bez obrażeń :(

Wracając poślizgnąłem się na leżącym drzewie i poleciałem na bok. Nadziałem się na kierownice a potem kolega na exc 125 przejechal mi po głowie ;)

To z naszej głupoty bo nie zachowaliśmy odpowiedniego odstępu. Wszystkie mięśnie tak mnie bolą że zaraz ide chyba spać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że bardzo ładny motocykl :) trochę mi się przednia owiewka nie podoba ale przecież tu nie o to chodzi :clap:

Ja teraz też się napaliłem na husky tylko ze na WRE chodzi mi o to aby jednak móc sobie na legalu pośmigać po asfalcie od czasu do czasu. Naprawdę ci się okazja trafiła za taką cene i taki motocykl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak to właśnie byłem ja :D

tylko nie Paweł tylko Adam :D

Kręcili akurat jak jeździliśmy i okazało sie potem ze jestem w tvn turbo, chociaz jeszcze sam tego nie obejrzałem ale już słyszalem od kolegów. Mówcie jak wypadłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...