Skocz do zawartości

jakie moto


mistrzu_0310
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już mówiłem mam 15 lat, 172 cm wzrostu. Jestem z Lublina. Od jakiegoś czasu chcę kupić jakiś motorower. 1 miłośc to około 6 mies. temu- Jawa Mustang. Potem JAwa Dandy 50. Dalej ją lubie, chciałbym ją kupić, ale nie mam od kogo w okolicy, a sprowadzać nie chcę. Podoba mi się romet crs 50. W miarę tani. Interesują mnie crossy/enduro- crs 50, dt 80 itp i np. prilia tuareg:D, pegaso... Mam jużnazbierane 650 zeta, chcę kupić najdrożej 2500, a najlepiej około 1600 zł. Myślałem o Yamaszce Dr/ Suzuki Rg 80. Może byc, np. Aprilia af1 europa:) Ostatnio mam na oku Rometa Charta. Nie chcę simka, bo mi się nie podoba:D za odp z góry dzięki. Nie interesują mnie ścigacze- najbardziej chciałym jakąś szosówkę. Pozdro i lewa w górę!! <przyczepności i wysokiego momentu obrotowego>:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1600 zł to chyba tylko charta/simsona ;) Sam miałem charta, trzeba lubić przy tym grzebac zeby tym normalnie jezdzic ale jak dobrze trafisz to pojezdzisz i sprawi Ci to wiele przjemności. Kumpel ma simka na sprzedaz, ja w wakacje bede sprzedawal swojego charta. Bedziesz zainteresowany - pisz. Za sprzety typu dt/dr/ts w stanie umozliwiajacym normalną eksploatacje to raczej to 2500 albo wyzej. Chinole odradzam, sam ich nie trawię ale kwestia gustu ;)

Edytowane przez AntykDT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jakość produktów w tym przedziale cenowym, solidnosć sprzedawców oraz świadomość,że oprócz zakupu motoroweru czeka Cię zakup ciuchów, serwisowanie i wbrew pozorom sporo wydatków zdecydował bym się za tą kasę na markowy rower górski. :buttrock: :cool:

 

 

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szacunkiem młody człowieku, suka to może Cię co najwyżej ugryźć.

Na twoim miejscu kupiłbym małego japończyka Hondę MB/MBX MT/MTX, Yamahę DT, RD, Suzuki RG, TS. Kup co Ci bardziej odpowiada i jest w lepszym stanie. Od chińczyków wszelkiej maści trzymałbym się z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj DT 50/80, slaby sprzecior, w teren do dupy ale naprawde niezawodny i fajnie sie jezdzi ;]

 

bzdury piszesz aż serce sie kraja :D dla 15 latka napewno bedzie słaba i w teren do dupy po jawce 50 :D

 

jak ja wsiadlem na mtx80c po ogarze 200 i mialem wtedy chyba 19 czy 20 lat to przez pierwsze 0.5 roku w lesie rzucala mna po drzewach, a na szosie bylem w szoku jak to przyśpiesza :D

 

no ale co ja wiem w d**e bylem g***o widzialem teraz kazdemu po miesiacu 8KM to mało :D

 

etz 150 ma +/- tyle mocy co chłodzona cieczą mtx/dt a jest awaryjniejsza....

 

mbx kupisz za 2 tys to samo rg gorzej z dt czy zadbana mtx

 

skuter jest fajny na dojazdy do pracy nad rzeke itp bo mało pali każdy może go prowadzić (brak sprzęgła i biegów) owiewka chroni nogi przed wiatrem ma kufer i elektryczny rozrusznik ale ma taka wade ze nie daje radości z jazdy taki ,,środek transportu'' nie zabawka .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście byłeś i widziałeś :icon_biggrin:

 

Kupiłem MBX 80- OH TA MOC!! 11eoneo (po ogarze)

Mam ją nadal :P

Kupiłem DT 80

OH TAM MOC!! i TEN TEREN!!

Po pewnym czasie poznałem spoko ludzi i zobaczyłem że teren to nie łąka czy polna droga :) DT Shit, ale słit :P

Potem kupiłem DRZ

 

OHH TYM SIE nie da jezdzic!1oneoen

 

A teraz: Słabizna, dajta EXC 300 :P

 

 

DT w teren lipa, zawias nie ten, ale spoko sprzęcik

MBX mam, co prawda trzeba go złozyć, ale najlepsze wspomniania z mojego moto-życia mam właśnie z niego :) Polecam z sentymentu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1600zł to wyhaczysz takie simsonka juz nawet na bialych tablicach, S51 na pewno z SR to nie wiem.

 

A tak to DTke raczej ciezko Ci bedzie za taka kase, a juz na pewno nie zarej.

 

Jak mieszkasz gdzies w malej miejscowosci, gdzie policja nie jezdzi ani straz lesna to mozesz szukac MZ 150

 

Hmm no MBX/RG to tez raczej ciezko za ta kase

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: mieszkam w Lublinie :bigrazz: ale chcę go na działkę koło Lubartowa, tam jeżdżą w każdą sobotę koło 16 :icon_biggrin: chart i Mz Etz 150 podobna cena :cool: mz fajniejsza, ale nilegalnie jeździć , nikt nie ma prawka nawet A1 u mnie. Zostaje chart albo RG 80. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...