Skocz do zawartości

Reaktywacja na podkarpaciu.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

UWAGA UWAGA!!!

 

W piatek 28.05 o godzinie 20:00 odbedzie sie nastepna edycja spotu na podpromiu w Rzeszowie.

 

 

W zeszlym tygodniu spot sie nie odbyl wedlug planu ze wzgledu na powodzie - caly parking na podpromiu byl zalany na okolo 1,5m. Mam foty to pokaze tym ktorzy jeszcze tego nie widzieli. Tym razem wybieramy sie zapalic jakis ogien, prawdopodobnie przed tamą wiekszosc chyba wie o czym mowie. Kazdy przywozi wszystko we wlasnym zakresie. Obowiazkowo KAŻDY BIERZE ZE SOBĄ DREWNO zeby bylo czym palic. Wystarczy po jednym kawalku. Przejazd z podpromia na miejsce ogniska wyrusza punktualnie o 20:37 takze prosze sie nie spozniac bo trzeba bedzie nasz szukac. Jesli ktos ma jeszcze jakies inne ciekawe propozycje co do zlotu niech dzwoni do mnie na nr 888-11-88-37.

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA UWAGA!!!

 

 

 

W piatek 11.06 o godzinie 20:00 odbedzie sie nastepna edycja spotu na podpromiu w Rzeszowie.

 

 

Tym razem równeż wybieramy sie zapalic jakis ogien. Zrobimy sobie małą traske a nie bedziemy jeździć po mieście. Jedziemy do mnie do Bratkowic. Jest tam fajne miejsce na ogniska, miejmy nadzieje ze nikt nam sie tam nie wepcha. Kazdy przywozi prowiant we wlasnym zakresie. Ostetnio brakowalo chleba bo każdy myslal ze od kogoś sie poczestuje, niestety nikt nie wzia. Obowiazkowo KAŻDY BIERZE ZE SOBĄ JEDNO DREWNO zeby bylo czym palic. Wystarczy po jednym kawalku. Przejazd z podpromia na miejsce ogniska wyrusza punktualnie o 20:26 na spoźnialskich nie czekamy. Blisko naszego ogniska znajduje sie plac gdzie pozna pocwiczyc swoje piewsze jazdy na kolanie, zainteresowanym wytlumacze co i jak. Jesli ktos ma jeszcze jakies inne ciekawe propozycje lub pytania co do zlotu niech dzwoni do mnie na nr 888-11-88-37.

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko naszego ogniska znajduje sie plac gdzie pozna pocwiczyc swoje piewsze jazdy na kolanie, zainteresowanym wytlumacze co i jak.

Możesz pokazać na mapce gdzie jest ten plac (może być na PW). Można tam wpaść na tygodniu i pojeździć czy to jest jakiś prywatny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel dzieki za zapowiedz :)

 

 

UWAGA UWAGA!!!

 

 

 

W piatek 25.06 o godzinie 20:00 odbedzie sie nastepna edycja spotu na podpromiu w Rzeszowie.

 

 

Tym razem wybieramy sie okrezna trasa na rynek napic sie jakiegos soku. Ewentualnie pozniej po wszystkim jeszcze posmigamy po miescie jak juz sie ruch uspokoji. Przejazd z podpromia na rynek wyrusza punktualnie o 20:33 na spoźnialskich nie czekamy. Bedzie okazja zeby sie zgadac na wyjazdy weekendowe np do Leska itd. Ostatnio byla wyjątkowo słaba frekfencja, mam nadzieje ze sie polepszy tym razem, ja bede tak czy tak. Jesli ktos ma jeszcze jakies inne ciekawe propozycje lub pytania co do zlotu niech dzwoni do mnie na nr 888-11-88-37.

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...