Skocz do zawartości

torba na bak do zx12


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie - jak w temacie potrzebowałbym zakupić sobie do motocykla praktyczną torbę na magnesy (nie na żadne paski) do zx 12 - chodzi o to że torba ta będzie chyba dośc specyficzna bo jak wiadomo zx12 na baku posiada tylko kawałek blachy w okolicach wlewu paliwa do której magnes się przyczepi - a większośc toreb posiada magnesy po bokach - może ktoś ma podobny model który może polecić - cena do ok 100 - 200zł - pozdrawiam

Edytowane przez maaly4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100zł nie kupisz fajnej torby. jak chcesz konkret to polecam oxforda. dostepne min w intermotors

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z torbą, która by miała magnes centralnie - jedynie na bokach. Poza tym zapomnij, że coś takiego by ci się utrzymało na plastikowym baku. Do 12-ki to tylko paski, Bagster z dedykowanym tankbagiem albo torby z klamrą Bags-Connection. Przy czym za 100-200 zł to tylko to paski :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z torbą, która by miała magnes centralnie - jedynie na bokach. Poza tym zapomnij, że coś takiego by ci się utrzymało na plastikowym baku. Do 12-ki to tylko paski, Bagster z dedykowanym tankbagiem albo torby z klamrą Bags-Connection. Przy czym za 100-200 zł to tylko to paski :-)

Mozesz jeszcze zobaczyc Axio, ma chyba z tego co pamietam magnesy na srodku. Jedynie cena moze nie pasowac - 410 zl. Torby swietne, ale troche malo pojemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to co napisane wyżej to NIEPRAWDA!!!.

Sam mam torbę, która ma magnes na środku i to nie jakaś wypasiona tylko Bsquare.

Po drugie w 1000RR bak też był cały plastikowy a pod spodem zbiornik ( tak jak w ZX12) i objechałem z torba na magnesy kawał drogi ( alpy/chorwacje/włochy/austrie - 4500 km) i zero problemów.Trzymało mega mocno.

Kup na magnesy tylko nie za 45 zł i będziesz zadowolony. Przy dłuższym wypadzie nie zapomnij obkleić baku folią bezbarwną, żeby uniknąć rys od piask,u który dostanie się miedzy torbę a bak.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jaki to producent , ale po bokach ma napisane B-SQUERE. Kupiłem to w UK za 30 funtów.

Magnesy są naprawdę mocne. I już ją mam 4 sezon. Nic nie pękło nic się nie rozdarło i nic się nie postrzępiło.

Używana dosyć często zrobiłem z nią ponad 20 tys. km. Na ostatniej wyprawie do Maroka to już ją miałem na R1 i 10 tys km wypakowana po brzegi - zero uszkodzeń.

Tak jak mowie na 1000RR sie trzymała elegancko a tam bak też jest z tworzywa.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jaki to producent , ale po bokach ma napisane B-SQUERE. Kupiłem to w UK za 30 funtów.

 

przepłaciłeś :icon_mrgreen:

b-square. parę lat temu pojawiły się pod tą marką produkty motocyklowe w lidlu, ale tylko raz - teraz już ich nie ma. miałem i teraz żałuję, że sprzedałem tego tankbaga za marne grosze, bo był naprawdę fajny i wytrzymały

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...