Skocz do zawartości

POCZATEK SEZONU


Chriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze juz w czwartek. Moto przygotowane do sezonu w miare.

Dobrze by bylo gdyby temp byly w nocy powyzej zera, bo tak to rano sie wyjezdza na loterie lodowa.

 

Ale w weekend moze bedzie juz ladnie...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem 80 km :D

Jednak jak zobaczyłem moto po tej imprezie to zwątpiłem- zmienił kolor na szaro-szary (ja od pasa w dół też). Wszędzie kałuże wymieszane z nieznanymi substancjami, błocko, resztki żwiru, lód też się znalazł, no i psie kupy do pełni szczęścia. Tedzię z godzinę pucowałem zanim zaczęła przypominać motocykl, a o ciuchach wolę nie myśleć bo to jeszcze przede mną.

Mocno się zastanowię przed kolejną przejażdżką, póki ten syf nie wyparuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem 80 km :D

Jednak jak zobaczyłem moto po tej imprezie to zwątpiłem- zmienił kolor na szaro-szary (ja od pasa w dół też). Wszędzie kałuże wymieszane z nieznanymi substancjami, błocko, resztki żwiru, lód też się znalazł, no i psie kupy do pełni szczęścia. Tedzię z godzinę pucowałem zanim zaczęła przypominać motocykl, a o ciuchach wolę nie myśleć bo to jeszcze przede mną.

Mocno się zastanowię przed kolejną przejażdżką, póki ten syf nie wyparuje.

Ech... Właśnie dlatego Maleństwo jeszcze w garażu... Nie po to zeszły sezon straciłam, żeby teraz cały remont upieprzyć kupami ;) Ale w sobotę trzeba będzie się pokręcić wokół komina ;) i po "jak najgłówniejszych" drogach, żeby jak najmniej syfu złapać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Irys ma jedyna Gs500F w tym mieście :icon_question:

Pierwsze zdanie odnosiło się do sformułowania "dupeczka" powszechnie uważanym za mało subtelne określenie płci żeńskiej. W drugim dałem wyraz podziwu, że przy takiej pogodzie dziewczynie się chciało wsiąść na 2oo. No cóż młodość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa... :icon_eek: a ja nieświadomy myślałem ze to komplement :icon_mrgreen:

Być może pewna grupa kobiet tak traktuje to określenie. Trzeba zasięgnąć informacji u źródła :) Twierdzę jednak, że określenie "dupeczka" ma znaczenie pejoratywne.

 

Czarku, nie masz co robić?

Dziękuję za przywołanie do porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zasięgnąć informacji u źródła :) Twierdzę jednak, że określenie "dupeczka" ma znaczenie pejoratywne.

Dla swojego spokoju...Lepiej nie zasięgać. Sądzę, że znawcy z MGS lepiej Ci to wytłumaczą ;) Jest odrębny dział... :icon_mrgreen:

 

Co do jazdy...Widzę, że już każdy przebiera nóżkami (kołami), wyczekując pierwszych oznak wiosny... Trochę cierpliwości... W niedzielę ma być naprawdę ładnie:

 

http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=warszawa

 

Tylko mój Maczek jeszcze przed serwisem... Ech...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem tak długo to jeszcze tydzień czy dwa nie zrobią różnicy.

Niech będą ze dwa porządne ulewne opady, żeby do końca rozpuściły hałdy i zmyły z jezdni piach z solą. Po co mam solić kozę? Przecież myć jej nie będę :icon_twisted: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...