Skocz do zawartości

Wiązka kabli w sporsterze 2001


Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktos mógł wstawic jakąś fotke jak u niego wygląda wiązka kabli koło główki ramy w sporcie 2001.

Bo u mnie to nieciekawie wygląda wszystko wisi, kostki połączeniowe widać.troche tych kabli jest bo mam kierunki na dole i dodatkowe od obrotomierza.A mam rozebrane widelce i jest wszystko na wierzchu ,to od razu chce pociągnąć kable w kierownice (mam wysoką) jak bede w garażu to zrobie swoja foto i wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos mógł wstawic jakąś fotke jak u niego wygląda wiązka kabli koło główki ramy w sporcie 2001.

Bo u mnie to nieciekawie wygląda wszystko wisi, kostki połączeniowe widać.troche tych kabli jest bo mam kierunki na dole i dodatkowe od obrotomierza.A mam rozebrane widelce i jest wszystko na wierzchu ,to od razu chce pociągnąć kable w kierownice (mam wysoką) jak bede w garażu to zrobie swoja foto i wstawie.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/034bdc34e835d484.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie wygląda to zbyt estetycznie.Ale proponuję poszukać sporta w jakimś komisie czy serwisie i zobaczyć jak to wygląda na żywo.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tragedia. W oryginale (ale w roczniku 2006) kable są poprowadzone po lewej stronie motocykla, idą tuż przy ramie (spięte obejmą) a kostki są pochowane (już nie pamiętam czy w lampie czy pod bakiem). Ty masz jakąś rzeźbę w elektryce więc pewnie ciężko będzie poupychać przewody tak jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he - wygląda jakby przeżył tornado w okolicach główki ramy, ale spoko. Ostatnio też chowałem kable do kiery i miałem zagwozdkę gdzie są kostki - były w ramie.

Jak ładnie uporządkujesz, zataśmujesz, kostki pod zbiornik schowasz to będzie ładniejszy niż oryginał.

PS

przedłużasz przewody, czy wymieniasz? (kostki są całkowicie rozpinalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he - wygląda jakby przeżył tornado w okolicach główki ramy, ale spoko. Ostatnio też chowałem kable do kiery i miałem zagwozdkę gdzie są kostki - były w ramie.

Jak ładnie uporządkujesz, zataśmujesz, kostki pod zbiornik schowasz to będzie ładniejszy niż oryginał.

PS

przedłużasz przewody, czy wymieniasz? (kostki są całkowicie rozpinalne)

 

 

Tak myśle gdzieś upchać te kostki ,dałeś dobry pomysł że pod zbiornik a od kostek pociagne nowe albo poprzedłuzam.I moge od kostek wsadzić je od razu w nowe koszulki.Tylko niewiem czy zmieszczę sie pod zbiornik ,bo są długie i bedzie trzeba zawinać przewody albo skrucić i zaprawić kostki na nowo.Jakaś wizja

powstaje,tylko teraz jest jeszcze zimno a przewody sztywne ale słonko coraz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem dziśiaj we Wrocławiu na Partynickiej,wychodzi na to że moje te wtyczki co widać koło główki ramy ktoś dodatkowe wsadził,chyba jak zmieniał kierownice i kierunki.Bo widziałem jak jest orginalnie ,jak piszecie kostki są pod zbiornikiem a do lampy i inne wiązki są normalnie w koszulkach .Musze zdiąc zbiornik i zobaczyć jak faktycznie jest u mnie,robi sie cieplej więc chęci większe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01f92c7f28afc12b

 

No uporałem sie juz z tymi kablami ,powprowadzałem w kierownice,poodcinałem te kostki ,polutowałem

i tak to wyszło .teraz wyczyścić i :crossy: .A link na dole całego moto.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a80f11355e7ee85c

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01f92c7f28afc12b.html

 

No uporałem sie juz z tymi kablami ,powprowadzałem w kierownice,poodcinałem te kostki ,polutowałem

i tak to wyszło .teraz wyczyścić i :crossy: .A link na dole całego moto.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a80f11355e7ee85c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wygląda całkiem normalnie. ;)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...