Skocz do zawartości

Super filmy: sport, stunt, crash - tu zamieszczamy linki!


nowak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to juz mam dawajcie jakies filmiki z treningow, z jazd po ulicach tylko nie z "czarna" muza bo nie wiem jak Wy ale ja preferuje podklad typu 50 Cent "how we do" itp. a jak jest jakas "metalowa" muzyka to mnie odrzuca i wylaczam dzwiek w trakcie ogladania filmu wiadomo muzyka to kwestia gustu i o niej sie nie dyskutuje ale czegos nie rozumiem bo goscie z "dluzszymi" wlosami sluchaja metala (czy jak to sie tam nazywa) i oni z reguly nie jezdza na scigach a Wy dajecie takie podklady...

<Nie napisalem tego zeby komus "dogryzc" itp jesli ktos poczul sie urazony to z gory przepraszam bo nie mialem takiego zamiaru :!: >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz a ja odwrotnie jak leci hip-hop to wylaczam dzwiek

bo najlepsza muza do trikow, to ostre rokowe granie ;)

i jezdza na scigach, nie koniecznie musza miec dlugie wlosy,

czekam na nowe filmy moze jakie nowosci z polski

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Strasznie mi się podoba ten filmik:

http://download.scigacz.pl/films/egzamin_kat_a.wmv (2.9MB)

 

Myślę, że już było - ale może warto przypomnieć? :) Taka jazda i takie ewolucje to jest to co chciałbym kiedyś osiągnąć. Bardziej by mnie to cieszyło niż wheelie/stoppie itp. Wspaniały film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://www.megaupload.com/?d=29VGJOAS  

Po kliknieciu linka wystarczy odczekac 45 sekun i kliknac na przycisk.

Wystarczy podejrzeć źródło, wyszukać ciąg znaków '.avi' i wkleić do miejsca na link w przeglądarce. Podaję obejście, bo nie każdy ma MSIE a pewnie każdy chce obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...