Skocz do zawartości

CHORWACJA 2010r. - kto chętny


crom28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam się w 2010r. do wyjazdu do Chorwacji, jako że to piękny kraj i nie za daleko od Polski (około 600km od granicy do granicy).

 

Trasa: Polska-Czechy-Słowacja-Węgry-Chorwacja,

Termin - około 16dni, maj-czerwiec, dokładny termin wyjazdu do uzgodnienia, mogę się trochę dostosować,

Spanie, wydatki - ekonomicznie, namiot i camping, zresztą tam będzie ciepło

Podróż - spokojnie, bezpiecznie, bez szaleństw i mandatów, do 100km/h. Zatrzymujemy się po drodze i zwiedzamy jeśli będzie co.

Dokładna trasa i atrakcje do uzgodnienia, generalnie chciałbym w 2-3 dni dojechać na miejsce i tam powłóczyć się z 8-10 dni zwiedzając wszystko co ważniejsze w tym kraju, po czym powrót.

Wymagania: sprawny technicznie motocykl dowolnej marki, assistance (jest b.tanie) i dobry humor :)

 

Tutaj macie przykładowe relacje z takiej wyprawy:

http://www.scigacz.pl/Chorwacja,na,motocyk...nsalp,2264.html

http://przewodnik.onet.pl/1229,1660,122221...kl,artykul.html

 

Są jacyś chętni na wspólną podróż? Myślałem wycieczce na 2-3 motory.

 

 

Kontakt:

GG: 8906929

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobrze byłoby wskazać jakimi drogami planujesz się poruszać. Moja krówka zdecydowanie lubi asfalt, a na szuterku i drogach polnych strasznie się narowi :crossy:

What do we do when we win?

-Party!

What we do when we lose?

-Party harder!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd byłby na początku czerwca 2010r., wtedy jest już ciepło ale nie ma upałów, a jednocześnie jest taniej i łatwiej o nocleg. Przewodniki zalecają wybierać się właśnie wtedy.

 

Preferowane drogi oczywiście asfalt, żadnych szutrów, najlepiej drogi bezpłatne, o niewielkim natężeniu ruchu. Konkretna trasa zostanie zaplanowana, zgromadziłem już komplet przewodników po wszystkich krajach, ale będziemy elastyczni, nie gonimy za wszelką cenę, raczej zwiedzamy, jedziemy spokojnie. dzienne przebiegi to +/-300-500km, zależnie od tego co tam po drodze będzie do zobaczenia.

 

Noclegi ekonomiczne - camping i namiot. Nastawieni jesteśmy na spokojne podróżowanie z miejsca na miejsce, z zamiarem zobaczenia i zwiedzenia po drodze jak największej ilości atrakcji. Być może na 1 dzień wyskoczymy także do Wenecji.

 

Póki co skład 3-osobowy, jadą 2 pewne motory, być może 2 kolejne dołączą, zapraszam kolejnych chętnych.

 

Zachęcam do kontaktu na GG/mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja też pojechałbym w tym roku do Chorwacji ale na 2 motocykle ewentualnie 3 .

Myślałem o końcu czerwca początku lipca na około 1,5 tyg .

spanie namiot ,ma być raczej oszczędnie ale nie do przesady.

Jadę v stromem 650.

Tomek [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...