Skocz do zawartości

HO.. HO.. HO ! !


Georg48
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe... gratulacje ;)

jak widzę tak Cię ten fakt ucieszył, że założenie jednego tematu nie wystarczyło, żeby nas ową radością obdzielić :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock:

Zaczynam i ma byc : okucia obu błotników , orelek na przodzie , lightbar , gmol , spacerowki , osłona chlodnicy , osłona sygnalu ,zegarek , pas na zbiorniku , nakładki na hamulec + dwie na dzwignie biegów , akcesoryjne dekle silnika , osłona wału kardana , osłona lampy -tyl , grille na kierunkach , podkladka tablicy rej. , gmole tył , sakwy i stelaze , oparcie i bagażnik/sissybar/ , podlogi pasażera , uchwyty na nawigację i telefon , szyba i oczywiście szprychowane koła z oponami z białym pasem..... to na początek

a w nastepnym terminie : nakladki na zaciski , oslona silnika , kubek z uchwytem , nakladki na odblaski , nakładki na przełączniki , osłony na - lagi , główke ramy , podesty , wahacz , zaciski , tylna sakwa i.... z początkim MAJA do Bukowiny na basen

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock:

Zaczynam i ma byc : okucia obu błotników , orelek na przodzie , lightbar , gmol , spacerowki , osłona chlodnicy , osłona sygnalu ,zegarek , pas na zbiorniku , nakładki na hamulec + dwie na dzwignie biegów , akcesoryjne dekle silnika , osłona wału kardana , osłona lampy -tyl , grille na kierunkach , podkladka tablicy rej. , gmole tył , sakwy i stelaze , oparcie i bagażnik/sissybar/ , podlogi pasażera , uchwyty na nawigację i telefon , szyba i oczywiście szprychowane koła z oponami z białym pasem..... to na początek

a w nastepnym terminie : nakladki na zaciski , oslona silnika , kubek z uchwytem , nakladki na odblaski , nakładki na przełączniki , osłony na - lagi , główke ramy , podesty , wahacz , zaciski , tylna sakwa i.... z początkim MAJA do Bukowiny na basen

:biggrin:

 

 

 

Ja nie umiałbym wymienić z pamięci tylu dodatkow :icon_eek:

 

 

A co dopiero zamontowac na jednym motocyklu.....

 

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. To niezła masz radochę widzę. Gratulacje. :clap:

 

 

Nie zapomnij przypiąć też odblasków na tornister. :icon_mrgreen:

 

 

MajkelPL - spoko, maszyna ruszy z miejsca, plastikowe nakładki na wszystko aż tyle nie ważą.

 

 

 

PS.Na angielskim ebay`u ostatnio widział nowy gadżet do tego VTX. Były to nakładki na nakładki na osłonki imitacji wydmuszek atrap popychaczy.

 

 

Żarcik, no musiałem. :notworthy:

 

Latałem kiedyś VTX1800 Retro znajomego, git motór ogólnie, tylko uderzenia wału napędowego są dość przykre. Honda mogła się bardziej postarać projektując przekładnię.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zmarnowanych pieniędzy.Nie lepiej zacząć od konkretnych przeróbek jak hypercharger,jetkit i przeloty niż się bawić w kosmetykę tylko?Dziwi mnie też że zamieniłeś podrobionego harleya(xv1.6) na retrokosmicznego VTX'a, ale gratulacje świeżynki niech ci służy i szerokości :crossy: .Btw V&H gadają spoko w tym VTX'ie.Można też wiedzieć czemu takie pojemnościowe uwstecznienie?

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Na angielskim ebay`u ostatnio widział nowy gadżet do tego VTX. Były to nakładki na nakładki na osłonki imitacji wydmuszek atrap popychaczy.

 

Nie zapominaj ze do tego dojdzie jeszcze ..... przyczepka, obudowana chromowanymi zaciskami i obwieszona lampkami, diodami, antenkami i flagami :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka do motocykla ...

Taka mial w Wild Starze :crossy:

Majkel przyczepka 'poszła' razem z Wildkiem ale....nie wykluczam nowej .

 

 

 

 

A hypery ,kity, cobry i tak nie dają ŻADNEGO efektu ! ! ! ! CRUISER to /dla mnie / WYGLĄD - popatrz na Harleye -dziadostwo....ale jaki połysk .

A jak chce odjechac to dosiadam ZX-10 Syna i gnam. to w koncu 184 KM i 300km/h /bez chargerów

kitów i cobrów .

:biggrin:

 

Majkel przyczepka 'poszła' razem z Wildkiem ale....nie wykluczam nowej . Lampek i światelek mam dosyc po Goldasie i to się juz 'ne wrati "

 

 

 

 

A hypery ,kity, cobry i tak nie dają ŻADNEGO efektu ! ! ! ! CRUISER to /dla mnie / WYGLĄD - popatrz na Harleye -dziadostwo....ale jaki połysk .

A jak chce odjechac to dosiadam ZX-10 Syna i gnam. to w koncu 184 KM i 300km/h /bez chargerów

kitów i cobrów .

:biggrin:

 

 

Tyle zmarnowanych pieniędzy.Nie lepiej zacząć od konkretnych przeróbek jak hypercharger,jetkit i przeloty niż się bawić w kosmetykę tylko?Dziwi mnie też że zamieniłeś podrobionego harleya(xv1.6) na retrokosmicznego VTX'a, ale gratulacje świeżynki niech ci służy i szerokości :crossy: .Btw V&H gadają spoko w tym VTX'ie.Można też wiedzieć czemu takie pojemnościowe uwstecznienie?

 

:cool:

Wszystki wieksze pojemnosci /prócz Harego / to chińszczyzna -popatrz na te koła od Julina - z aluminiowej blachy lub odlewu - to zaprzeczenie cruisera i choppera ! / bez obrazy - to moje zdanie /

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż sam byłem zdziwiony jak w dragu ojca błotniki okazały się być z plastiku, dlatego mam porządnego polskiego ogara gdzie plastikowa jest tylko skrzynka na narzędzia i lampy :icon_mrgreen: A co do felg to powiem szczerze że próbowałem polerować szprychówki, ale po 4 godzinach wymiękłem.Nie wyobrażam sobie tego ręcznie robić, więc nie takie aluminimu straszne, choć wiadomo co najlepsze.

 

A co do hypków jetów i wydechów to poza dyszami dają niezapomniane doznania akustyczno optyczne.A ten dźwięk zasysanego powietrza z takim dolotem-miodzio.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż sam byłem zdziwiony jak w dragu ojca błotniki okazały się być z plastiku, dlatego mam porządnego polskiego ogara gdzie plastikowa jest tylko skrzynka na narzędzia i lampy :icon_mrgreen: A co do felg to powiem szczerze że próbowałem polerować szprychówki, ale po 4 godzinach wymiękłem.Nie wyobrażam sobie tego ręcznie robić.

 

A co do hypków jetów i wydechów to poza dyszami dają niezapomniane doznania akustyczno optyczne.A ten dźwięk zasysanego powietrza z takim dolotem-miodzio.

 

:icon_eek:

 

FAKT jak sie ma 19 lat to jeszcze pamieta sie to ssanie ,zasysanie i mleko z miodem

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...