Skocz do zawartości

Kupiłem MTXsa :D


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze musisz dołować ludzi że to nie ten rocznik

myslalem sobie zeby wstawić zdjęcia husqvarny wr którą kupuje we wtorek ale chyba jednak tego nie zrobie bo zaraz mi powiesz ze to sprzed 10 lat

juz jak kupił tego mtx'a to nie musiałes mu mowic ze jest starszy niz mu sie wydaje

z resztą uważam ze w enduro i crossach rocznik nie ma praktycznie znaczenia, ważne jest kiedy ostatnio miał remont i co było wymienione.

 

Wcale nie chcem nikikogo dołować, poprostu nie nawidze jak nieuczciwi sprzedawcy ludzi w ch*ja robią,ale takie są plskie realia, a co do huski tej co ostatnio pokazywałeś to jest OK. Jeżeli wam to nie pasuje to moge tego nie robić ale chyba warto zanc prawde. A jak będziecie sprzedawać i dacie ogłoszenie bez zdjęcia a ktoś przyjedzie z drugiego końca Polski i będzie sie zanł to go szalg trafi i wtedy nie chciałbym być na miejscu sprzedającego. A z Endurasem gadałem na gg i wszystko mu wyjaśniłem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nom Hondzia całkiem, całkiem ...mnie to denerwuja kierunki zwisające z kierownicy, pomalowałbym lagi z prodzu bo wygladaja troche obleśnie. Dopracowałbym troche elementów ale jeśli jeżdzisz tylko po lesie to jest spox. :)

 

PS - Już wiem od czego mam wyłącznik zapłonu na kierownicy w simsonie. :roll:

 

PS2 - To taka konsola do gier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kase to przyzwoity sprzęcik. Ja bym tylko zmienił oponki na bardziej terenowe i z tyłu na jakąś lżejszą bo ta jakos mi sie taka wielka wydaje. Zdecydyj sie na jakiś jeden kolor to będzie fajniej wyglądała. Te lagi z przodu to chyba nie są podrapane tylko to pozostałości po naklejkach. Spróbuj to czymś wyczyścić albo naklej jakie fajne nowe.

Jak nie mas zto poszukaj to poszuykaj posta o nakleikach na wahacz tam jest napisane co trzeba zrobić, żeby Ci kilka przysłali za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...