Skocz do zawartości

Suzuki DRZ 400 E


Mr.Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Po długich namysłach nad wyborem kolejnej maszyny oraz poszukiwaniach nabyłem Suzuki DRZ 400E z 2004 roku :) Zarejestrowana w PL, kompletny układ wydechowy CRD, płyta pod silnik Gianelli, kierownica o zmiennym przekroju TAG elements + adaptery podwyższające, handbary Acerbis, antypoślizgowe pokrycie siedzenia CEET. Do motocykla dostałem komplet nowych plastików Acerbis oraz dwa filtry powietrza. Motocykl technicznie w bardzo dobrym stanie. Wizualnie trochę gorzej, tak jak to w enduro bywa, ale są nowe plastiki więc będę nad tym pracować :). Do wymiany opony, uszczelki na rozruszniku oraz sprawdzenie gaźnika(kapie - słabo dokręcona komora pływakowa, zjechana uszczelka lub jej brak, albo uszkodzony zaworek).

To chyba tyle, jestem bardzo szczęśliwy bo na prawdę świetna maszyna w super stanie ze sporą ilością dodatków :buttrocłak: :crossy: .

 

Link do zdjęć(robione telefonem...): http://bikepics.com/members/mrmaciek/04drz400/

 

Pzdr, Maciek

 

P.S.

Jazda testowa przy -17*C :icon_mrgreen: była niesamowita :buttrock: .

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Maćku :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...