Skocz do zawartości

WYMIANA TŁOKA YAMAHA YZ 250 F


fastmartin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. CZY MOZE MI KTOS OPISAC JAK WYGLADA SPRAWA WYMIANY TŁOKA W CROSSOWCE YZ 250 F. TAK NAPRAWDE WYMIANA TLOKA I ŁAŃCUSZKA ROZRZADU . NA CO ZWROCIC UWAGE NO I JAK POTEM WYREGULOWAC ZAWORY. DAWNO NIE MIALEM MOTOCYKLA WIEC NIE WIEM CZY SOBIE DO KONCA PORADZE. GENERALNIE SPRAWA NIE WYGLADA NA SKOMPLIKOWANA ALE WOLE JAK BY MI KTOS W TYM POMOGL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. CZY MOZE MI KTOS OPISAC JAK WYGLADA SPRAWA WYMIANY TŁOKA W CROSSOWCE YZ 250 F. TAK NAPRAWDE WYMIANA TLOKA I ŁAŃCUSZKA ROZRZADU . NA CO ZWROCIC UWAGE NO I JAK POTEM WYREGULOWAC ZAWORY. DAWNO NIE MIALEM MOTOCYKLA WIEC NIE WIEM CZY SOBIE DO KONCA PORADZE. GENERALNIE SPRAWA NIE WYGLADA NA SKOMPLIKOWANA ALE WOLE JAK BY MI KTOS W TYM POMOGL.

 

To się okaże w trakcie wymiany.

A ja wolał bym abyś na początek zwolnił klawisz CAPS LOOK na swojej klawiaturze :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd 50 mth maks. Tłok są różne szkoły. Generalnie rozebrać, pomierzyć i ewentualnie wymienić. Nie polecam Vertexa w tym i przyszłym sezonie, ponieważ tłoki miały jakąś wadę i się urywały. Zapewne na początku tego sezonu zostało jeszcze trochę starych zapasów i może się ten problem powtórzyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fastmartin masz bana na google? 5 min szukania i jest. Na tej http://www.motogen.pl/artykuly/porady/wymi...acza,art40.html stronce opisana jest wymiana rozrządu ale opisana na motorze suzuki dr-z ale zasada jest tama sama tyko musisz popatrzeć jeszcze do service manuala. Regulacja zaworów http://www.enduro-adventure.com/index.php?...id=60〈=pl i filmik
w yz 250f ta sama zasada regulacji, tylko w yz250f masz 5 zaworów. Wymiana tłoka
. Edytowane przez Rams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...