Skocz do zawartości

Aprilia RSV1000R, MV Agusta F4, Ducati 1098S


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę. Jak zły proszę przenieść.

 

Podjąłem decyzję, że sprzedaję Hondę i kupuje jeden z niżej wymienionych motocykli

 

1. Aprilia RSV 1000 R Factory 2009 http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009...000RFactory.htm

 

2. Ducati 1098S 2008 http://www.scigacz.pl/Ducati,1098,1098S,3631.html

 

3. MV Augusta F4 2008 http://www.motorcycle.com/manufacturer/200...view-84983.html

 

Auguste i Ducati miałem szansę okiełznać. Aprilia póki co jeszcze nie. Na dzień dzisiejszy wybór jest ciężki choć znajomy ma Augustę i coraz bardziej jestem do niej przekonany gdyż jest to rzadki motocykl i nieźle wypada na tle konkurencji.

 

Pewno użytkownicy aprili będą mnie do niej przekonywać, ducati do ducati itd. Bardzo proszę o konstruktywne wypowiedzi i opinie.

 

Z góry dziękuję

Wasz Mobil :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako użytkownik Aprili przekonam Cie do Ducati :P

 

Dla mnie bezapelacyjnie - chciałbym mieć takie dylematy, ale póki co $$$ za mało :bigrazz:

 

Ale nie poddaję się i zamierzam dokupić sobie 1098 do RSV i będe miał 2 włoskie Vki, bo jakoś z żadnej nie moge zrezygnować :D

 

RSV zdecydowanie będzie najtńsz w zakupie w DE masz po 38 tys PLN nówki sztuki z 2009 roku z folijką itd.

 

Serwis do Api tez będzie zdecydowanie najtńszy i dostęp do cześci również, nie ma tu żadnej filozofii.

 

Ale jak masz monete to bierz Ducati :)

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo przyjacielu na Ciebie zawszę mogę liczyć :bigrazz: Jakbym sobie Aprilie kupił to mógłbym wtedy być z Tobą w klubie Aprilii. Jakie byłyby to przeżycia. Wszystkim byśmy się dzielili: chrupkami, olejem, dziewczynami... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę. Jak zły proszę przenieść.

 

Podjąłem decyzję, że sprzedaję Hondę i kupuje jeden z niżej wymienionych motocykli

 

1. Aprilia RSV 1000 R Factory 2009 http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009...000RFactory.htm

 

2. Ducati 1098S 2008 http://www.scigacz.pl/Ducati,1098,1098S,3631.html

 

3. MV Augusta F4 2008 http://www.motorcycle.com/manufacturer/200...view-84983.html

 

Auguste i Ducati miałem szansę okiełznać. Aprilia póki co jeszcze nie. Na dzień dzisiejszy wybór jest ciężki choć znajomy ma Augustę i coraz bardziej jestem do niej przekonany gdyż jest to rzadki motocykl i nieźle wypada na tle konkurencji.

 

Pewno użytkownicy aprili będą mnie do niej przekonywać, ducati do ducati itd. Bardzo proszę o konstruktywne wypowiedzi i opinie.

 

Z góry dziękuję

Wasz Mobil :biggrin:

jak bym miał taką kasę.... MV.... wielkie marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał taką kasę.... MV.... wielkie marzenie

 

 

MV to niestety rzędówka, więc taki trochę wyjec mimo że zupełnie inny niż pokemony.

 

Napewno rzadkie i egzotyczne ale jakoś DUCAT to więszke siągnięcia sportowe, wygląd (czerwony oczywiście), suche sprzęgło, rama, desmo, silnik LTwin i w ogóle kosmos :)

 

Mobila musi sam określicz czy chce V2 czy R4, to chyba czynnik podstawowy przy tym wyborze skoro kasa nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mobila musi sam określicz czy chce V2 czy R4, to chyba czynnik podstawowy przy tym wyborze skoro kasa nie gra roli.

 

Szczerze to nie wystarczy się określić w ten sposób. Trzeba się MV przejechać, żeby to poczuć.

 

Gdyby nie MV to zastanawiałbym się tylko nad Vką i czy byłoby to Ducati czy Aprilia ale zakochałem się też w MVce. W każdej jej śróbce. Dlatego naprawde wybór jest ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dasz sie przejechac :icon_mrgreen: to dostaniesz czlonkostwo :) a tak na powaznie to pracownicy salonu api smigaja Ducati :biggrin:

 

Dla mnie i jedno i drugie moto jest nietuzinkowe i rewelacyjne więc nie moge jednoznacznie się zdecydować żeby nieć tylko jedno więc musze mieć 2 :)

 

MObila sprzedaj jeszcze z 2 pokemony z garażu i będziesz miał 1098 S i RSV, i po problemie. Dokupisz sobie jeszcze jakiegoś streeta np Speed Tripla i masz komplecik do zabaw :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wybral Mv AGUSTĘ :bigrazz:

 

Chcesz coś wybierać a nawet nazwy nie znasz? :biggrin: ;)

 

Ja bym wybrał jednak Ducati.Sprawdził oczywiście dostępność części do MV. Jednak brzmienie silnika Ducati....to jest chyba to co mnie sklania do tej marki.

Co do 1098 zapytaj się użytkownika jannikiel-miał na sprzedaż dość dużo 1098 i tanio! ;)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem jeszcze z paroma znajomymi bo decyzję muszę podjać jak najszybciej bo do połowy lutego najpóźniej już bym chciał nowego sprzęta. Aprilia odpadła jednak (chłopaki chyba nie zechcą mnie w swoim klubie. wyczytałem to ze spojrzenia enzo)

 

MV i Ducati zostały w przebiegach. Więcej osób opowiada się po stronie Ducati ale wydaje mi się, że po części dlatego, że MV jest tak rzadką marką u nas, że ludzie się jej jeszcze boją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie dlatego...

To co MV ma w wersji najbardziej wypasionej- Ducati ma w wersji S, a nawet 1198 S bije i tak MV ponieważ ma kontrole trakcji z możliwością wyboru..

Miałem możliwość porównania obu motocykli i naprawdę nie ma co porównywać, w przedbiegach wygrało Ducati, na dodatek te 4 cylindry MV-ki to nie 4 cylindry MV z 70 lat, siedzi się jak na beczce prochu i takoż człek się czuje, nie oznacza to że Ducat jest jakimś słabeuszem...

Jeśli chodzi o same wrażenia z jazdy to wystarczy te 2 motocykle postawić na szutrową w miarę ubitą drogę i rozpędzić tak do 3 biegu , z dodawaniem i ujmowaniem gazu a potem porównać ślady motocykli i znajdzie się odpowiedź dlaczego Duca tak fajnie się jeździ po zakrętach...

a te motocykle co są do sprzedaży w tutejszej giełdzie to są kolegów i (Aprilka) brata, nie moje, ja swego 999 nie oddam...

Pozdr. J-999.

Tanie te 1098 może nie są, ale Rysiek oprócz swego 999 R poluje na coś droższego, dlatego sprzedaje, a jak nie sprzeda, będziem testować...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...