Skocz do zawartości

Podgrzewane manetki czy nakladki


Gość robert73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bluszczy a jak z akumulatorem??Przypadkiem nie ciągną Ci prądu przy wyłączonym zapłonie?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluszczy a jak z akumulatorem??Przypadkiem nie ciągną Ci prądu przy wyłączonym zapłonie?

 

Podłączyłem je przez przekaźnik. Jak stacyjka jest wyłączona to prąd jest odcięty. Jedyna opcja to jak przekręcisz kluczyk ale nie odpalisz motocykla (brak ladowania) i wlaczysz grzanie to moze po dluższym czasie aku sie rozładować - ale kto durny przypadek :)

 

Można kupić taki przekaźnik za jakies 10zl w kazdym elektrycznym. Zaletą jest to, ze nawet jak jakiś bachor na złość będzie chciał włączyc i rozładowac to sie nie da bez kluczyka :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te nakładki to nie będą sie ślizgać?

 

Ja mam manetki oxforda i sa super. Takie z czterema stopniami grzania (0,25%,50%,100%). Polecam

Nie slizgaja sie , trzeba dobrze naciagnac i maja trzy zakresy regulacji.Poza tym mam problem ze zdjeciem prawej lewa zeszla po ogrzaniu prawa natomiast nie, a nie chce uszkodzic roznica w ceni to tylko 10 euro

 

Bluszczy a jak z akumulatorem??Przypadkiem nie ciągną Ci prądu przy wyłączonym zapłonie?

Na wlaczniku jest tez kontrolka, a przekaznika nie ma na wyposarzeni trzeba zdobyc samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slizgaja sie , trzeba dobrze naciagnac i maja trzy zakresy regulacji.Poza tym mam problem ze zdjeciem prawej lewa zeszla po ogrzaniu prawa natomiast nie, a nie chce uszkodzic roznica w ceni to tylko 10 euro

 

zawsze mozna rozciąć stare manetki i zdjąć. Tez miałem problemy z prawą strona ale jakos zeszło.

 

Jedno przed czym moge ostrzec to to, zeby smarowac klejem kierownice na końcach a nie kłaść w ogóle kleju do srodka manetki czy gdzieś na jej brzegu. Niestety ja tak zrobilem i klej który byl wewnątrz manetki sie tak jakby sciągnął (zrolował, nie wiem jak to nazwac :icon_razz: ) i nawarstwil przy koncówce kierownicy zaklejając rolgaz :buttrock: Skonczylo sie tym ze musialem rozmontować caly rolgaz zeskrobac klej i złożyć.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna rozciąć stare manetki i zdjąć. Tez miałem problemy z prawą strona ale jakos zeszło.

 

Jedno przed czym moge ostrzec to to, zeby smarowac klejem kierownice na końcach a nie kłaść w ogóle kleju do srodka manetki czy gdzieś na jej brzegu. Niestety ja tak zrobilem i klej który byl wewnątrz manetki sie tak jakby sciągnął (zrolował, nie wiem jak to nazwac :icon_razz: ) i nawarstwil przy koncówce kierownicy zaklejając rolgaz :buttrock: Skonczylo sie tym ze musialem rozmontować caly rolgaz zeskrobac klej i złożyć.

Sek w tym ze mam metalowe manetki typu custo i musial bym urzyc fleksa arok temu zaplacilem 100 euro , a gomowe jakos nie wyobrazam sobie

 

Ciekawe te nakładki, jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem manetek to nie licząc kasy jest właśnie to, że musiałbym wywalić stare. Jak założysz to daj znać jak to się spisuje.

 

Pozdro

tu masz adres namiar na ta firme www.oxford.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym ze mam metalowe manetki typu custo i musial bym urzyc fleksa arok temu zaplacilem 100 euro , a gomowe jakos nie wyobrazam sobie

tu masz adres namiar na ta firme www.oxford.com

 

no tak, jakos nie pomyślałem ze mogą być metalowe :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert73 oxforda znam, mam kilka przydatnych bajerów od nich. Chciałbym się tylko dowiedzieć jak nakładki spisują się w porównaniu do standardowych grzanych manetek.

Rano jade kupic nakladki odrazu powiem ze bedzie troche grubiej jak sie sisuja odpowiem jutro wieczorem jak przetestuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano jade kupic nakladki odrazu powiem ze bedzie troche grubiej jak sie sisuja odpowiem jutro wieczorem jak przetestuje

Ty to masz fajnie :crossy: U nas 15 stopni mrozu :banghead: Widziałem gdzieś te nakładki za 200 zł - trochę cena jak na razie mnie powala :evil: Może w przyszłości ...

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...