Skocz do zawartości

czy strace znizki po wypadku w aucie sluzbowym?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

szukalem odpowiedzi na necie ale nie znalazlem, totez licze ze wy mi poradzicie:)

 

otoz sytacja wyglada nastepujaco: moja mama jezdzi samochodem sluzbowym w pracy. No i ostatnio z racji tych opadow sniegu, miala wypadek - stłuczke. Oczywiscie auto sluzbowe mialo caly pakiet ubiezpieczeniowy wiec z pokryciem kosztow nie problem, ale... ja i mama jestesmy wspolwlascicielami naszego prywatnego auta. I teraz pytanie: czy z racji ze miala stluczke, a ja jestem wspolwlascicielem, to czy mi znizki poleca rowniez??? :icon_rolleyes:

 

mam 22 lata wiec to by mocno sie odbilo na moim OC na 2 kólka..:(

 

z gory dzieki za wasze opinie na ten temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma wspólnego samochód służbowy matki i wasz prywatny??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a według regulaminu forum, podawanie nieprawdziwego wieku grozi banem :)

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenia związane są z pojazdem: zniżki straci jego właściciel, jeśli jakieś miał i firmy nie obowiązuje jakiś pakiet niezależny od szkodowości

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a według regulaminu forum, podawanie nieprawdziwego wieku grozi banem :)

 

 

no to chyba jakis zart;) jest 2010.. wiec rocznikow mam 22 lata:] a to ze w profilu jest 21 to z racji tego ze jeszcze nie mialem urodzin;>? jakos nie zalezy mi na dodawaniu sobie latek..;)

 

 

dzieki Jeszua:) to chyba wyjasnia kwestie. Myslalem ze skoro moja matula prowadzila auto i miala wypadek,to odbije sie to na jej znizkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jakis zart;) jest 2010.. wiec rocznikow mam 22 lata:] a to ze w profilu jest 21 to z racji tego ze jeszcze nie mialem urodzin;>? jakos nie zalezy mi na dodawaniu sobie latek..;)

dzieki Jeszua:) to chyba wyjasnia kwestie.

W profilu osobno podajesz datę urodzenia, osobni wiek - i ten wiek Ci nie rośnie. No, chyba, że coś chwilowo szlag trafił, bo ja już po urodzinach a "z lewej" wciąż stara liczba. Mam nadzieję, że nie banują za nie updatowanie profilu przynajmniej raz w roku?

 

Do adminów: Nie da się tego zautomatyzować?

 

Myslalem ze skoro moja matula prowadzila auto i miala wypadek,to odbije sie to na jej znizkach.

Jeśli to auto "służbowe" w sensie mama ma własną DG i kupiła furę "na firmę" to chyba tak. Jeżeli właściciel służbowego to zupełnie inna osoba/instytucja to nie - tamten straci żniżki. Nota bene uważam taką organizację OC za ch* wartą ale póki co - taka obowiązuje.

Edytowane przez bozoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nawet jak jest sie wlascicielem dwoch samochodow, to przy wypadku jednym, nie traci sie znizek na drugi. Trzeba sie tylko dobrze zorientowac u ubezpieczyciela.

Moja mama ma samochod i jest jego jedynym wlascicielem. Ja mam swoj, ale moja mama jest wspolwascicielem, ze wzgeldu na znizki. Ubezpieczenia sa rozdzielne na oba samochody a to za sprawa doplaty okolo 20 zl rocznie. Wiec w razie kolizji jednego samochodu drugi nie traci znizek.

Moze troche po za tematem, ale mysle, ze niektorym sie ta informacja przyda.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu osobno podajesz datę urodzenia, osobni wiek - i ten wiek Ci nie rośnie. No, chyba, że coś chwilowo szlag trafił, bo ja już po urodzinach a "z lewej" wciąż stara liczba. Mam nadzieję, że nie banują za nie updatowanie profilu przynajmniej raz w roku?

 

 

no chyba az tak restryjni moderatorzy nie sa..bo kto ma intencje w oszukiwaniu wieku?! ;) sprawdzilem wszystko w profilu i powinno wyglada okay.

 

 

 

Jeśli to auto "służbowe" w sensie mama ma własną DG i kupiła furę "na firmę" to chyba tak. Jeżeli właściciel służbowego to zupełnie inna osoba/instytucja to nie - tamten straci żniżki. Nota bene uważam taką organizację OC za ch* wartą ale póki co - taka obowiązuje.

 

na szczescie, wlascicielem auta jest hospicjum :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenia związane są z pojazdem: zniżki straci jego właściciel, jeśli jakieś miał i firmy nie obowiązuje jakiś pakiet niezależny od szkodowości

jsz

a jak mi ukradna fure to oddadza mi samolot? :icon_mrgreen:

sory ale rozbawil mnie problem opisany w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mi ukradna fure to oddadza mi samolot? :icon_mrgreen:

sory ale rozbawil mnie problem opisany w tym temacie ;)

 

ciesze sie, ze pomimo tego iz udalo mi sie otrzymac odpowiedz na moje pytanie, udalo mi sie takze Ciebie rozbawic :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...