Skocz do zawartości

Porownanie Cheeroki i RAV4


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ravka jakbym jej nie lubił to jest bardzo trwałym i dobrze zrobionym samochodem. Jest nudna do wyrzygu jak stary Nissan Primera czy Toyota Carina E ale trwała. Ma typowo japońskie wnętrze, które nie każdemu pasuje. Napisz z jakiego rocznika chcesz te ravkę to będzie można coś więcej wylać na klawiaturę.

Aha no i dlaczego Ravka a nie jakies plaskate normalne kombi co to i mniej pali i bardziej komfortowo przewozi pasażerów.

 

Rocznik 2002-2005 2.0 - 2.2 D4D i pewnie cos po srodku bedzie :wink: O takie autko mi chodzi, zeby bylo trwale az do obrzydzenia. Komfort rzecz wzgledna, kobieta ma nim ze wsi jezdzic, wiec zeby jak teraz nie musiala sie meczyc i zakopywac i prosic o wyciagniecie bedzie 4x4. Kombi jest brzydkie jak nieszczescie i dlatego tez takowego w rodzinie nie bedzie...

:icon_mrgreen:

 

 

P.S.

Czy sa takie ravki w automacie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że krajową w automacie trafić to cud. Nasze społeczeństwo nadal opowiada sobie legendy o automatach i dzika lubością lubi sie katować manualem. Te roczniki, które podałeś to w zasadzie "nówki" więc spoko looz. Jedyne do czego bym się czepił to 4x4. Nie wierz, że to ma nieprawdopodobne własciwości jezdne. Ostatnio wyciągałem babkę, która jechała sobie Outlanderem i prawe koło ugrzęzło w zaspie..... no comments. Gdyba dała usiąść za kierownicą to bym sam tym gratem wyjechał a tak był smród palonego sprzęgła i linka :D Oczywiście gdyby jechała głupią Navarą to by wyjechała sama po włączeniu 4x4 i zapięciu blokady dyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAV jako SUV na pewno ma duzo lepsze wlasnosci jezdne jak zwykly plaskaty...

:icon_mrgreen:

Oj nie nie nie MOC .... bładzisz ..... Moja Matka ma ...... właściwości podobne do plaskacza tylko troszke wyższy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie wiem jak rav ale miałem doczynienia z ameryka wsadzasz sobie gazik do jeepa silniczkiem 4.0 spali sobie ok 15-17 i luzik o własciwosciach jezdych nie musze wspominac poogladaj filmiki na youtubie:) a jesli chodzi o diesla pamietaj ze te autko jest droższe w zakupie i korekta licznika jest w nim częsta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komfort rzecz wzgledna, kobieta ma nim ze wsi jezdzic, wiec zeby jak teraz nie musiala sie meczyc i zakopywac i prosic o wyciagniecie bedzie 4x4. P.S.

Czy sa takie ravki w automacie :icon_question:

 

Mam takie RAV4 w firmie, czasami na myjnie sobie nim jeżdżę. Ostatnio po kopnym śniegu pobrykałem- bez problemu jedzie, rusza, hamuje.

Automatu toyoty nie proponuję. W posiadanej Toyocie Corolla Verso już 2 razy posypała się skrzynia a koszt naprawy niemały. Wszystkie kolejne Toyoty mamy z manualnymi skrzyniami i nic nigdy nie nawaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, czyli jednak manual, z tym ze ravek w automacie to jak na lekarstwo...

:icon_mrgreen:

P.S.

Diesel i koniec dywagacji.

 

 

Eee tam. znajomy kupił w 1996 roku Rav4 w automacie dla żony. Babka nakręciła tym ponad 200 tys km bez awarii. Teraz sprzedaje tą Toyotkę, nawet sam się nad nią zastanawiałem (ale bardzo krótko bo japońska motoryzacja mnie nie interesuje :icon_mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...