Skocz do zawartości

Problem ze sradem 600


darek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

mam taki problem w sradze w sumie trzy...

przy mniej wiecej 120 km/h odcina mi iskrę, bo zaczyna szarpac moto, jak jest na biegu to przełąmuje i zapala, iwtedy strzela z wydechu, i tak wkoło...

 

postawiłem na stojak to przy 120 po prostu zgasł...

 

drugi problem to taki ze odkrecajac manetke gazu moge trzymac gaz na 1,5 tys obr 2 tys ,3 kiedy chce odrecic na 3,5 to odrazu wskakuje na 6 nie moge utrzymac obraotów 3,5 4,0 , 4,5 tys i tak dalej a od 6 tys znowu jest dobrze...

 

dodam tyle ze wymieniona zostałą cała elktryka bo miałem z nia problemy... regulator napięcia, w elektrycznych sprawach został praktycznie tylko moduł ten sam tak wszytko inne zostało wymienione...

 

a z tymi obrotami to było tak samo przed czyszczeniem gazników, regulacjami jak i po...

 

po za tym mrygaja mi znacznie swiatła jak kręcę manetką... jak chodzi na wolnych obrotach to cały czas pulsują... ( 1 tys)

 

wwaliłem kupe kasy w niego z nadzieja ze bedzie dobrze a tu nadal daleko do tego zeby było dobrze...;/;/

 

Edytowane przez darek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kolego napisz to jeszcze raz po polski, bo naprawdę nie wiadomo o co Ci chodzi i zainwestuj w jakieś korepetycje z poprawnej budowy zdań.

Pozdrawiam!

Hipokryzja w czystej postaci.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 120 szarpie moto tak ze mało z niego nie spadne...

 

jak chce dodac gazu z 3 tys na 4 to odrazu jest 6 (oczywiscie tylko na postoju)

 

jak moto jest zapalone mrygaja mi swiatła i zarazem bardzo słabo świecą ;/

 

jak naciskam hamulec przygasaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ładowania, brak masy.

Sprawdzałeś ładowanie??

Problemy z prądem też mogą generować problemy z pracą silnika.

Edytowane przez monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie sprawdzałem...

 

hmmmm dodam jeszcze ze te przerywanie to raz jest raz niema , czasami potrafiło przerwc dwa razy i nie przerywac, następnie przerwało przy 250 km/h ale najczesciej przy 120 ;/

zastanawia mnie to dlaczego zawsze przy 120 ??? na kazdym biegu ;/

 

była też taka sytuacja ze po odłączeniu licznika było juz dobrze... kiedy był podlączony przerywało...

 

podłaczyłem drugi licznik było tak samo...

Edytowane przez darek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź wydajność pompy paliwa, wersja gaźnikowa powinna w ciągu minuty wywalić ok. litra paliwa. Spróbuj pożyczyć od kogoś z podobnym moto moduł zapłonowy i przetestować. Oblukaj fazy alternatora czy napięcie na nich jest takie samo i odpowiedniej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to żebyś ją w celach testowych podłączył na krótko do akumulatora i zmierzył ile paliwa przepompuje w ciągu minuty. Tak, po włączeniu zapłonu pompka musi doprowadzić ciśnienie do pewnej wartości po czym się wyłącza i włącza w czasie jazdy aby uzupełnić braki. Po to Ci proponuje zmierzyć jej wydajność bo zwyczajnie może mieć braki paliwowe przy większych prędkościach (szarpanie). Z kolei niedobory w ładowaniu mogą powodować że moduł głupieje i odstawia takie akcje.

Edytowane przez Pepesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była założona druga instalacja, bo tamta mi sie zaczeła topic po glebie motocykla , widocznie gdzies zwara poszła i mi sie stopiły kable które wychodza od regulatora i przyliczniku...

 

nie próbowałem... ale jak nie pomoze moduł drugi i ta pompa paliwa to juz czarna magia bedzie bo wszytko inne jest juz praktycznie wymienione;/ niewiem czy wspominałem gazniki tez drugie ;/ bo poprzedni własciciel cos tuningował rozwircał itp i mi powiedziano zeby lepiej kupic drugie bo z tymi sie nie dało nic zrobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...