Skocz do zawartości

Samochod dla wysokich.


kamilp7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolczasty ..... nie chce mi sie zgłaszać Twojego spamu co chwila więc chyba od jutra sobie odpoczniesz .... tak z 7 dni od Forum .... Pozdrawiam serdecznie :biggrin:

Tylko weź to uzasadnij.Logicznie,bo jak na razie,to czysta zemsta :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj Peugeotem Partnerem, Citroenem berlingo i im podobnym. Tam jest miejsca dla kogos kto ma 2.5m wzrostu. Także z tyłu ;)

I kangoo ;P

bo np w Multivanie T4 mialem za malo miejsca nad glowa (mam 191cm)

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w d...pe :icon_question: Cóż za wyróżnienie.Naprawdę nie trzeba,Klod :icon_mrgreen:

Wiem że to lubisz ... ale Ja nie gustuje w pośladkach męskich :icon_mrgreen: .... jakiś Twój "kolega" pewnie nie odmówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kangoo mogę polecić. W środku jest spory zapas pod dachem :bigrazz:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze tu nie chodzi o dach tylko on został wyjebany przez przyrodę tzn. ma długie nogi które ni chu*a nie chcą się zmieścić pod kierownica i dzięki temu siedzi w samochodzie prawie po turecku, jak by tego było mało łokieć takiego człowieka jest gdzieś za drzwiami jeszcze pół biedy jak jest ciepło można go wywalić na zewnątrz ale w zimie zaczynają się schody. Dlatego auta dostawcze będą w miarę wygodne kierownica umieszczona jak w traktorze tyle ze chłopak nie chce mieć furgonu tylko samochód i rozumiem jego ból.

 

Wczoraj lukałem na środek BMW 5 i powiem ci ze kicha może być z prawa noga. Musiał byś na pewno sanki przerobić chyba ze się upakujesz jakimś tam magicznym sposobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Sharana i wswzysto jest dobrze... ale to jest van. Z lokciami nie mam problemu :P ostatnio mierzylem ile mam dlugosci z rozlozonymi rekoma i wyszlo 220 cm xD Jutro jade przybierzyc sie do jakiejs BMW seri 5. Zobaczymy jak to bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...