Skocz do zawartości

Sezon 2010 rozpoczety


bibor80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po dwoch dlugich tygodniach przerwy dzis rozpoczalem sezon 2010. Mialem jechac tylko do pracy, ale ze po poludniu slonce wyszlo i pogoda sie zrobila, nie moglem nie skorzystac. Takze pojezdzilem 2h i nawinalem troszke km na kolo.

Mam nadzieje, ze obedzie sie bez wiekszych przygod podobnie jak w sezonie poprzednim.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym drażnić braci motocyklowej gdy za oknem widzą śnieg, ale w ubiegłą niedzielę też udało mi się rozpocząć sezon. 70 km w okolicy jeziora Garda i życie stało się piękniejsze :biggrin:

 

Więc nie przedłużając życzę wszystkim szybkiego nadejścia wiosny.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym drażnić braci motocyklowej gdy za oknem widzą śnieg, ale w ubiegłą niedzielę też udało mi się rozpocząć sezon. 70 km w okolicy jeziora Garda i życie stało się piękniejsze :biggrin:

 

Więc nie przedłużając życzę wszystkim szybkiego nadejścia wiosny.

 

:crossy:

to masz farta kolego że mozesz posmigać nawet w styczniu jezioro Garda piękne widoki smigam tam czasami ale t/z tirem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, u mnie śnieg, przed chwilą wróciłem z głaskania Hond w garażu i jak wracałem to pizgało, z minus 5 jest już, w nocy będzie masakra pewnie.

 

Nosi mnie już, jak tylko śnieg zniknie wkładam aqu i przynajmniej ze 20 km zrobię, dobrze, że moto już przygotowane do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bibor80 drażnisz nas tym jak głodnego psa kiełbasą...

ja pewnie poczekam do marca, w zeszłym roku można było już spokojnie latać, jedynie w górach (szklarska np.) było od zasrania białego puchu gdzie oczywiście pojechałem :) http://p1.bikepics.com/pics/2009/03/29/bik...616648-full.jpg

http://p1.bikepics.com/pics/2009/03/29/bik...616652-full.jpg

Niestety po nawet krótkiej rundce za miasto przy temp. zbliżonej do 0 szlag trafia moje zatoki :( Na zimę zajebisty byłby jakis cross w las ;) Może za rok ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wczoraj śmigałem świeżo porobioną DT80 po śniegu a następnego dnia czyli wczoraj 80KM na Kawasaki w pracy :crossy: Po ponad 2 tyg. przerwy od moto nawet DeTka wydawała się rewelacyjnym motocyklem a własnoręczne sklepanie jej do kupy spotęgowało wrażenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...