Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, skoro Książ to taka atrakcja (no ładny, duży zamek) to można na następne spotkanie trasę ukroić. Po drodze jeszcze sie parę zakrętów znajdzie. Ale..... uprzedzam - w tamtych okolicach drogi są fatalne... dziura na dziurze, więc przyjemności za dużej nie ma...

My go mamy niemal po drodze, nadrobimy jakieś 13 km w jedną stronę :crossy:

Jak Peterek wspomniał, może za piątym razem się uda :icon_twisted:

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę organizacyjnych spraw :wink: ponieważ nigdy nas tak dużo jeszcze nie było postanowiłam przedsięwziąć jakieś kroki, żebyśmy wszyscy byli zadowoleni, ja została przy zdrowych zmysłach :biggrin: i mój dom w całości :wink:

 

Niniejszym dzielę kobietki na dwie grupy. Szefową jednej z nich będzie Agnieszka, a drugiej (jeśli tylko się bardzo nie zbuntuje :wink: ) Sylvia. I tak sobie myślę, że skład szczegółowy tych grup to ustalicie już sobie same :wink: Będzie nas koło 10. No i po kolei: w piątek to tak jak zawsze stół z kiełbaską i chlebkiem i każdy radzi sobie sam. Agnieszka zorganizuje śniadanko w sobotę, a Sylvia w niedzielę. Ja będę starała się to wszystko ogarnąć i pilnować, żeby jakoś szło. Kto w danej ekipie się obija ten nie je :wink: Jeśli chodzi o sobotniego grilla to na pewno sobie poradzimy potrzebujemy tylko grillmana :cool:

 

Ze względu na to, że Wojtek, Toolman, Peterek, Wulkan, Ptaqu są swego rodzaju weteranami naszych spotkań proszę, żeby zorganizowali wyprawę po drewno na ognisko i grilla do sąsiada :wink:

 

I potrzebujemy ze trzy osoby, które przyjadą w czwartek wieczorem lub piątek rano. Trzeba będzie wykosić trochę trawy pod namioty, pomóc mi w zakupach i porobić sałatki na sobotę.

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to proszę śmiało pisać. Wiecie, bez Marcina to ja mam trochę takie lęki :wink:

 

No to już całkiem nie długo!!!

 

Pozdrawiam cieplutko!!

Edytowane przez Piaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ze względu na to, że Wojtek, Toolman, Peterek, Wulkan, Ptaqu są swego rodzaju weteranami naszych spotkań proszę, żeby zorganizowali wyprawę po drewno na ognisko i grilla do sąsiada :wink:

 

Zrobi się :lalag:

 

I potrzebujemy ze trzy osoby, które przyjadą w czwartek wieczorem lub piątek rano. Trzeba będzie wykosić trochę trawy pod namioty, pomóc mi w zakupach i porobić sałatki na sobotę.

 

Jak ogarnę sprawy zawodowe do czwartku to postaram się podjechać w piątek z rana ale nie obiecuje. Jednak nie obiecuje, u mnie w robocie różnie bywa, będę na bieżąco informował. W każdym razie postaram się być wcześniej.

 

Do zobaczyska. :crossy:

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się przyjechać z żonka jak najwcześniej w piątek i napewno pomożemy :-)

 

 

PS.Jak starczy miejsca to przywioze wędzoną szynke własnej roboty i może troche ciasta pordukcji mojej żonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, troszkę tak na odległość, ale trzeba coś popchnąć. Jako że czas leci i pogoda w końcu się poprawia :) trzeba by zacząć konkretyzować plany. Jeżeli możecie, to potwierdzajcie swoją obecność, i zaznaczcie czy bierzecie namiot, czy podłoga - trzeba policzyć ludzi, podzielić podłogę itp.

Również - zaznaczcie kto będzie wcześniej w piątek, tak żeby Piaffe mogła was obowiązkami obdzielić.

 

Sumując - żarty się skończyły, zaczęły się schody i trzeba sprawę finalizować. Także - kto wie że na 100% jedzie, niech się wpisuje. Jak nie 100%, to poczekajcie aż będziecie pewni.

 

Pozdro ze słonecznej Costa Bravy ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

 

1. Marina, śpię podobno u sąsiadów,

2.Jeżyk+plecaczek - namiot,przyjedziemy w piątek około 15-16

3. ja tyż-modek, w ciężkich sytuacjach sypiam gdzie popadnie :biggrin:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marina, śpię podobno u sąsiadów,

2.Jeżyk+plecaczek - namiot,przyjedziemy w piątek około 15-16

3. ja tyż-modek, w ciężkich sytuacjach sypiam gdzie popadnie

4. Peterek - śpi u sąsiadów.

5.sprite11 - u sąsiadów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... a kogo macie na myśli mówiąc o sąsiadach? Bo ja ich raczej znam (sąsiadów) i, jakby wszyscy się tam nie zmieścicie... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...