Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłby ktoś chętny na wcześniejszy wyjazd i zwiedzenie zamku w Książu :icon_question:

 

No to jednak jedziesz :buttrock: super!

Ja chcę z Janek wyruszyć coś ok. 7 rano, więc by pasowało. W końcu piąty raz powinno się udać :biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak jedziesz :buttrock: super!

Ja chcę z Janek wyruszyć coś ok. 7 rano, więc by pasowało. W końcu piąty raz powinno się udać :biggrin:

 

pozdro

Czytasz mi w myślach, dokładnie o tej godzinie chciałbym wyjechać.

 

To jest środek nocy! :icon_eek:

I dlatego jedziesz przez Kraków :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze o 7 wyjedziecie, nasza ekipa jak sie uda to wyrobi sie dopiero na 6 ale popołudniu :banghead: :lapad: ale i tak mamy zamiar dojechać w piątek. Ze też nasz funfel też :crossy: musi w tym dniu ślubować i w związku z tym trzeba mu zapewnić paradę, i blokowanie skrzyżowań.

Na miejscu buzi buzi dobranoc i spać, a znając życie Dareczek to o 5 rano będzie robic pobudkę na kawusię :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a znając życie Dareczek to o 5 rano będzie robic pobudkę na kawusię :icon_eek:

Jak nie chcesz sobie nagrabić u gospodyni, to lepiej cichutko tą kawę o 5 rano rób... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy już „odcinać” dni w kalendarzu. :buttrock:

 

Teraz pytanie do Kierowniczki :notworthy: . Przyjmiesz jeszcze jednego pozytywnie zakręconego z plecaczkiem ?

Do Naszego zacnego grona chce dołączyć brat znanego nam mirasa69, jednostka niezalogowana na FM, dosiadająca trampka 650, spokojna, opanowana, i przede wszystkim akceptująca atmosferę i klimat sssj. :crossy:

Edytowane przez matata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne mam już zaklepane i nastawiam się psychicznie na samotną, baaardzo długa podróż.

Doczekać się nie mogę. :crossy:

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny na wcześniejszy wyjazd i zwiedzenie zamku w Książu :icon_question:

ja, ja, aaamoglibyśmy ruszyć w czwartek żeby nie tak wcześnie? :biggrin:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mogło w tak starym japońskim gronie sprzętu chłodzącego zabraknąć? Tak więc zgłaszam się ja oraz niecna operatorka wrażego pomiotu marki ubermotorrad ;)

 

29 Ludwicjusz + Kasia

 

 

Ludwik czy oby napewno będziesz?

Słuchy na mieście chodzą że w tym czasie zlot Triumph-a jest organizowany a z tego co wiem to zawsze służbowo tam się musiałeś pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, skoro Książ to taka atrakcja (no ładny, duży zamek) to można na następne spotkanie trasę ukroić. Po drodze jeszcze sie parę zakrętów znajdzie. Ale..... uprzedzam - w tamtych okolicach drogi są fatalne... dziura na dziurze, więc przyjemności za dużej nie ma...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...