Skocz do zawartości

Jasna Góra 18.04.2010 Rozpoczęcie sezonu


dydur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę uroczystości pogrzebowe w Krakowie. Zapowiadają się prezydenci USA, Francji i pewnie wielu, wielu innych krajów + połowa Polski tam będzie. Kraków niedaleko Częstochowy, widzę dużo problemów, bo nawet Policji braknie, nie mówiąc o innych rzeczach. Dwie tak duże uroczystości w jeden dzień blisko siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak zrezygnują w ten weekend to juz zraczej w tym roku sie nie odbedzie bo na Jasnej Górze praktycznie w każdą niedziele jest jakas pielgrzymka (Solidarności, górników itp)

 

http://www.jasnagora.com/zapowiedzi_najblizsze.php

 

17/18 IV, sb/nd - VII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty

sobota, 17 kwietnia

18.00 - Spotkanie motocyklowe w sali o. Kordeckiego - Koncert Polskiej Pieśni Patriotycznej.

21.00 - Apel Jasnogórski

niedziela, 18 kwietnia

12.00 - Msza Żałobna za prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego - prosimy o przybycie wszystkich tych motocyklistów, którzy w ten symboliczny sposób pragną uczcić pamięć Prezydenta, jego małżonki i wszystkich osób, które zginęły 10 kwietnia w drodze do Katynia

www.jasnagora.com

 

Chyba nie bedzie parady tylko sama msza że bedzie tam bardzo dużo "zwyklych" ludzi a nie gównie motocyklistow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie się nie zobaczymy na Otwarciu. Po przeanalizowaniu kilku spraw odwołałem moją ekipę 6 motocykli z wielkim bólem. Jeżeli ma tam być 20-30 000 motocykli i 40 000 motocyklistów+50 000 gości mszy dla Pary Prezydenckiej to są marne szanse, że dojedziemy tam. Nie ma sensu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybiera się może jakaś grupa z Wrocławia? Ja co prawda jadę dzień wcześniej, ale wróciłabym w jakiejś zorganizowanej ekipie. Jakby mi ktoś podał do siebie kontakt z takiej grupy, to byłabym wdzięczna :)

 

Ale to dopiero w niedziele, o sobocie nic mi nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tej stronie której adres jest podany na I str. tematu napisane jest , ze sie odbędzie tylko pytanie jak to wszystko będzie wyglądać, czy aby faktycznie nie było więcej "zwykłych" ludzi niż motocyklistów pod Jasną Górą ... Może lepiej zostawić sobie to na za rok ... hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...