Skocz do zawartości

Jasna Góra 18.04.2010 Rozpoczęcie sezonu


dydur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest w porządku ale w granicach dobrego smaku to ze koleś ma tik taka zamiast mózgu nie znaczy że tacy którzy jadą pooglądac sprzęty nie mają zajmowac miejsca innym bo zgaduje ze tych silnie uduchowionych jest moze 15% z całego zestawienia a reszta jedzie dokładnie po to samo bo większośc nie traktuje tego duchowo tylko za rytuał który trzeba odbyc.A to że jego zachowanoe woła o pomste do nieba to się zgadzam bo są miejsca które szacunku wymagają same w sobie a takim napewno jest jasna góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pogoda dopisze jadę, będzie to mój pierwszy wyjazd do Częstochowy, niezła przejażdżka, a dlaczego - bo trzeba tam być, a zwłaszcza dlatego, że w takim punkcie jakim jest Jasna Góra znalazło się miejsce dla motocyklistów.

Pzdr.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze ten zakaz poruszania się motocyklami po jednej z głównych ulic Częstochowy.

 

 

 

Skąd masz tą wiadomość?

Podaj źródło, chętnie sprawdzę co i jak, żeby samemu się nie wpakować gdzieś na zakazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz tą wiadomość?

Podaj źródło, chętnie sprawdzę co i jak, żeby samemu się nie wpakować gdzieś na zakazie...

 

 

TUTAJ masz artykuł, który przed chwilą znalazłem. W sumie dzięki niemu znalazłem odpowiedz na moje pytanie ;)

 

Pzdr

 

PS: Jest jakaś konkretna ustawka z Warszawy ?

Edytowane przez niwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym gadane rok temu już. Lokalni motórzyści protestowali,ale nie wiem czy coś wskórali. Chyba dalej jest ten zakaz, a dotyczy on tylko tej głównej ulicy przy deptaku czy coś. Ale na rozpoczęcie sezonu to nie wiem czy ktokolwiek zatrzyma te 15-20 tys motocykli ,które przyjadą tamtędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie prześledziłem temat, i powiem wam że was podziwiam, bo w/g mojej oceny to trzeba mieć trochę nasrane w bańce żeby tam jechać, w sumie po nic. Modlić to się można wszędzie, jak ktoś wierzący jest oczywiście.

Motocykle umęczone, wy spoceni jak świniaki, wszędzie czopery robiące korki i jakieś parady, że wyprzedzić się nie da.

No ale zawsze jest to jakaś alternatywa żeby się nie najebać. :bigrazz:

Ja do Częstochowy to mogę na lody skoczyć.

 

Tak sobie pomyślałem o ludziach jeżdżących na sportowych motocyklach po ulicach i powiem wam, że was podziwiam, bo w/g mojej oceny to trzeba mieć trochę nasrane w bańce żeby tym jeździć, w sumie po co ? Na gumie to można polatać wszystkim, a na supermoto to nawet łatwiej.

Kręgosłup to męczy w kombinezonie człowiek się poci jak świnia, nadgarstki bolą i odkręcić to co najwyżej na prostych można.

No ale to zawsze jakaś ucieczka by na tor nie jechać i nie dostać batów od kolesi na dwa razy słabszych sprzętach, w końcu tam są zakręty.

Ja po ulicach to wolę na skuterku jeździć .

:):):):):)

 

Przepraszam za żart, ale każdy ma prawo do robienia tego co lubi i raczej nie należy tego krytykować zwłaszcza będąc moderatorem, a olewać i nie robić jak się nie podoba.

 

Pozdrawiam

 

Teraz tak na poważnie.

Montujemy ekipę wyjazd z Legnicy ( dokładnie z Małuszowa ).

Jedziemy w niedzielę rano i wracamy wieczorem, średnia 90/h, max 130. każdy da radę .

Jedziemy bez względu na pogodę !!!

Edytowane przez szparag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prawdopodobnie w sobotę odbędą się oficjalne uroczystości żałobne a w niedziele ma być pogrzeb pary prezydenckiej.

Jak wygląda sprawa otwarcia sezonu?

Ma ktoś z Was jakieś info. Odwołane - nie odwołane...???

 

pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

rozmawiałem z organizatorami VII Zlotu Gwiazdzistego na Jasnej Górze i wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

 

Prośba od organizatorów aby w miarę możliwości zawiesić na motocyklach małe flagi biało czerwone(wstążki) oraz wstążki żałobne.

 

Będą dwie msze, druga bedzie za katastrofę lotniczą w Smoleńsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...