Skocz do zawartości

Test Hondy CBR 600F4i - 100 tys. km.


Rekomendowane odpowiedzi

Zestawy, rozumiem przez to że miał 3 warianty ogumienia które ileś tam razy powielał.

 

A dla mnie 3 zestawy to 3 zestawy. Mało trochę szczegółów w tym teście.

 

komplet swiec 400 zL , to co to za swiece ?

 

Irydowe. A, że to było 3 lata temu to też ceny pewnie były inne, teraz najtaniej jak patrzyłem to za 65 zł za sztukę znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie 3 zestawy to 3 zestawy. Mało trochę szczegółów w tym teście.

Irydowe. A, że to było 3 lata temu to też ceny pewnie były inne, teraz najtaniej jak patrzyłem to za 65 zł za sztukę znalazłem.

Ja mam do sprzedania trzy komplety irydówek Denso do cebr za 160zł gdyby ktoś był zainteresowany, to tak na marginesie. A co do kapci to jestem w stanie uwierzyć że jakieś typowo turystyczne laczki zrobią +/- 30 tys. km.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że niedawno sprzedałem znajomemu bardzo zadbaną F4 z przebiegiem ok. 70 tys. km. Ponieważ słychać było łańcuszek rozrządu a kolega wracał do Polski, to go wymieniliśmy. Również luzy na zaworach ssących były w dolnej granicy tolerancji ale umówiliśmy się że to już zrobi w Polsce. W każdym razie mam z nim kontakt i ciekawy jestem ile jeszcze kilometrów na niej zrobi. Po wymianie łańcuszka silnik pracował jak to Honda, ślicznie :D.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że niedawno sprzedałem znajomemu bardzo zadbaną F4 z przebiegiem ok. 70 tys. km.

 

No 70k to jeszcze nic strasznego znam dużo moto co mają ponad 50k 60k.Jak się będzie dbało to będzie ok jak nie to gorzej ;D Dla mnie nawet 100k na 500ccm jest osiągalne :cool:

 

I nawet na R1 kolo świat objechał..

 

http://www.wahacz.pl/story/title/Dookola-s...u-Yamaha-YZF-R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, bardzo fajnie napisane! juz byla dyskusja na temat testow dlugodystansowych (25 ooo km hahaha) w gazetach motocyklowych ale chcialbym tylko dodac ze jesli rzeczywiscie nie stac redakcji na zrobienie takiego testu to niech zaczna wspolprace z takimi ludzmi jak ten czlowiek ktory zrobil to na wlasna reke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...