Skocz do zawartości

Chwalić się czy wstydzić ?


Kjujik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie martwisz, przeciez tam ABS masz :D Owiewke regulowana na wysokosc wiec mozesz sie schowac. Nie wiem tylko czy sa manetki grzane.

Tak czy siak Gratuluje! Jakbys mial nastepnym razem watpliwosci to wal do mnie :D wezme go zamiast Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwość dotycząca cieszenia się z zakupu wynikała z obawy przed jazdą w zimie, przez góry, na nieznanej maszynie i z drutami w nodze.

Nieprzetestowane ubranie, nowe buty i nowy kask, zbyt wiele niewiadomych ale szczęśliwie zakończone z tym że trochę mam cykora czy czegos bardziej nie popsułem w kolanie.

Generalnie nienormalnymi rządzą nienormalne prawa więc chyba zamiast zaszkodzić, sytuacja uległa poprawie bo wcześniej bolało i nie zginało się za bardzo a teraz ani nie boli, nawet nie spuchło a i zgina się o wiele lepiej niż wcześniej :icon_eek:

 

Bezsprzecznie byłem jedynym jadącym na motocyklu w taką pogodę a i miny kierowców mówiły wiele na temat mojej poczytalności :bigrazz:

 

buzia

kjujik

Nie byłeś jedyny :bigrazz:

 

Tyle że ja za miasto się w taką pogodę nie wypuszczam bo to niezdrowe :icon_mrgreen:

 

Gratuluję sprzęta!

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny motor, fajne kufry. Z BMW ten model bardzo mi się podoba. Może kiedyś też mi się trafi taka okazja. Zaczynam przeglądać ebay.uk i gratuluję zakupu. Chciałbym zobaczyć minę sprzedającego, pewnie nietęga była :banghead: .

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...