Skocz do zawartości

Opinia na temat butów.


Rekomendowane odpowiedzi

kikiś... nie mój pułap cenowy.

wiem że butki dosyc drogie ale smx plusy za 900 mozna juz przy odrobinie szczescia wyrwac. Tym bardziej ze jakis czas temu byla ostra wyprzedaż w intermotors ( były też inne modele alpiny). Ja wtamtym roku tez całą zime oszczedzałem i w koncu kupiłem plusy. Wg mnie warto dołożyć i kupic cos dobrego, tym bardziej ze to na kilka lat zakup :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatze, buty Pumy to mozesz sobie kupić. Ale do dresiku :biggrin:

 

Na poważnie, jak nie chcesz wykładać średniej polskiej wypłaty na Plusy, spróbuj tego:

 

http://moto.allegro.pl/item867832794_buty_...is_rozm_44.html

 

albo

 

http://moto.allegro.pl/item850376333_alpin...leka_ofert.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mi powiedzcie czy łyknąć smx plus za 1050 zł czy suomy racing za 550 zł.

 

Kasa nie gra tutaj głównej roli,aczkolwiek nie chcę przepłacać.

 

Wiem że smx mają wewnętrzny "but",a co ma suomy ?

 

Bezpieczeństwo,głównie o to mi biega.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mi powiedzcie czy łyknąć smx plus za 1050 zł czy suomy racing za 550 zł.

 

Kasa nie gra tutaj głównej roli,aczkolwiek nie chcę przepłacać.

 

Wiem że smx mają wewnętrzny "but",a co ma suomy ?

 

Bezpieczeństwo,głównie o to mi biega.

...to widać gołym okiem, zobacz jak zabezpieczona jest kostka (cała reszta również) w obydwu bucikach ;) Suomy R w tym porównaniu wygląda raczej jak but do turystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety M4NIUŚ obniżki pozesonowe często tyczą się rozmiarów XXL lub 45 w górę. Czyli takich niechodliwych :(

Ja mam stópkę 43 :P

 

Ja osobiście polecam alpinki, od kilku lat w nich latam (różne modele) no i każde przelatały ponad 3 sezony.

A co do nietypowych rozmiarów to nie zawsze jest tak jak mówisz, w tamtym roku w intermotorsie trafiłem PLUS-y w rozmiarze 43 w super cenie, i do tego jeszcze kolor taki jak szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi te pumaski desmo 800. Póki co jestem mile zaskoczony.

Buty naprawdę nówki, zastanawiam się czy ktoś je w ogóle miał na nodze.

Wykonanie butów super, komfort noszenia na nodze- super.

Vatzeque miał,zepsuł suwaki.....oni naprawili i Ty teraz w nich śmigasz :biggrin:

 

A na poważnie,ja używam Sidi Vertigo.Kupiłem jakoś półtora roku temu na www.fc-moto.de i z przesyłka wyszło mnie 650zł(płatność przy odbiorze kurierowi UPS-paczka szła 2-3 dni).Butom nie mogę nic zarzucić.Spełniają moje wymagania.

Polecam też zobaczyć buty firmy Rainers ( http://www.rainers.pl/ )Kolega zakupił,gdyż zabrakło mu do Vertigo koło 200zł-300zł.No i pech chciał,że na pierwszej przejażdżce na moto..już musiał je sprawdzić o krawężnik.Zdały egzamin-wytrzymały wszystko.Znajomy jeździ w nich do dziś.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do butów to nie ma co oszczedzac. komfort jazdy w dobrych butach rekompensuje wydatek kilkaset złotych wiecej.

 

mam smx plusy i jak dla mnei mega trzewik. 4 lata juz przezyly i na prawde nie mozna im nic zarzucic.

 

jesli ma byc troche taniej i tez dobrze to zapodaj sobie tcx competizione s

 

kilku znajomych jezdzi i sa mega zadowoleni.

 

prawda jest taka ze kazdy ma inna stope i to co jednemu lezy innemu ni chu chu. dla mnie sidi vertigi corsa to jakies nieporozumiene. zle mi leza i za duzo maja dżiwajsów.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatzeque miał,zepsuł suwaki.....oni naprawili i Ty teraz w nich śmigasz :biggrin:

 

A na poważnie,ja używam Sidi Vertigo.Kupiłem jakoś półtora roku temu na www.fc-moto.de i z przesyłka wyszło mnie 650zł(płatność przy odbiorze kurierowi UPS-paczka szła 2-3 dni).Butom nie mogę nic zarzucić.Spełniają moje wymagania.

Polecam też zobaczyć buty firmy Rainers ( http://www.rainers.pl/ )Kolega zakupił,gdyż zabrakło mu do Vertigo koło 200zł-300zł.No i pech chciał,że na pierwszej przejażdżce na moto..już musiał je sprawdzić o krawężnik.Zdały egzamin-wytrzymały wszystko.Znajomy jeździ w nich do dziś.

 

za*eb*sty design tych Rainers. I cena też przyzwoita. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo straszna kupa, jak kalosz.

Co wy się uparliście na te Alpinestars, nie powiem buty są godne. Ale Sidi są także z wysokiej półki.

 

 

wiesz, jedni lubia rybki...

 

dla mnie w sidi za duzo gówna ktore moze sie pourywac. ogolnie nie podobaja mi sie a poza tym sa niewygodne i przemakaja

 

jedyne sidi ktore do mnei przemawiaja to model crossfire ale przy tech 10 tez cinko. Juz wole TCX albo Gaerne

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...