Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu ekipa była w Częstochowie. Pogoda jak na razie im nie dopisała. Zimno, deszcz, a nawet grad. W Bielsku też zimno... po przyjeździe będą musieli się dobrze rozgrzać :flesje: . Pogoda na szczęście jutro ma być lepsza. Jedynie w nocy blisko zera <brrr>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy z Ziadu :)

Ekipa powoli się zbiera. Główna wataha szamie 3 kilosy od nas bo tu nie ma o tej porze co jeść. Ostatnią knajpę jakieś 400 m stąd (Bracka bodajże) zamknęliśmy o 22 :(. W hotelu bar z napojami czynny do 21.30.

Ale może to dobrze...

Ja z Yamahalą dotarliśmy troszkę wcześniej (na jednym moto, drag star został w Częstochowie - awaria regulatora napięcia - najbliższy w Wawie ale nie chciało nam się wracać - problem logistyczny z przepakowaniem został szybko rozwiązany - torba+pajączek na bagażnik :))

Na miejscu była przesympatyczna 3 ludzi Marina + 2 dżentelmenów (Igor + Mariusz) i w ramach poznania pobiesiadowaliśmy troszkę w Brackiej.

 

Ale generalnie my mieliśmy calkiem znośną pogodę - pi****ło troszkę ale.... podobno nie ma złej pogody są tylko złe ubrania...

Faktem jest, że rano coś koło -5 ma być, a to wróży szybkie zejście na wieczor w BP

No to tyle na razie, skrobnę jutro jak mi się palce nie poplączą :)

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mam za was mocno kciuki wyczekujac relacji z dalszej czesci podrozy.

 

Dobrej pogody i jak najmniej przygod na szosie.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale sie dzialo :

Było za***iście, pewnie później obszernie uczestnicy opiszą. My w każdym razie po "rozjeździe gwiaździstym" z Budapesztu przez Vac, Velky Krtys (nie mogłem sobie darować przejechania tych winkielków jeszcze raz!), Zvolen, Poprad (droga 72 - też piękne winkle i widoki), Tatrzańską Łomnicę (obiad w "Starej Mamie"), Jurgów, zakopianka i Myślenice - pozdrawiamy z Wieliczki, jutro zahaczymy Wawel i domek:)

 

W każdym razie ww BP paluszki się plątały oj plątały...

Budapeszt jest śliczny, magiczny i przyjazny, a już ognisko nad brzegiem Dunaju...

 

Mario daj znać jak się twój problem rozwiązał...

Mam nadzieję, że wszyscy bezpiecznie wrócą do domków.

 

Generalnie kupa fantastycznych wariatów była, pozdrawiam ciepło!

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. My już w domu, ku uciesze psa i rodziców.

Dziękuję wszystkim uczestnikom wyjazdu za wspólna zabawę :notworthy:

Zgodnie z tradycją, posypię teraz wyróżnieniami:

- wyróżnienie im. Tadeusza Mazowieckiego "Sila spokoju" otrzymuje Gonzo - wiadomo za co... :cool:

- odnakę Teleekspresu "Złote usta" otrzymują egzekfo Igor, Niunia i Kivi :icon_mrgreen:

- wyrazy współczucia i obietnicę pomocy przy zakupie bardziej analogowej maszyny otrzymuje Mario :crossy:

- tytuł Udanego Debiutanta otrzymują Szuberto i Yamahala :lalag:

 

Uczestnicy wyjazdu nie posiadający dotychczas stopnia wojskowegpo GUW, zostają promowani na stopien młodszego chorążego GUW.

Natomiast awansuję na stopnie wyższe:

- st.chor. Drzewulca na stopień chorążego sztabowego za całokształt zaangażowania w organizację wyjazdu,

- st.chor. Mario na stopień chorążego sztabowego za inne zasługi,

- chor. Igora na stopień starszego chorążego.

 

Rozkaz podpisał:

baaaczność!

HKK

spocznij!

 

 

PS Następny będzie Bukareszt?..

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrocik super- w sumie 8 godzin od wyjazdu z Budapesztu do zameldowania w garażu w Wawie. Dzięki Adu i Wojtkowi grupa OPEN została reaktywowana na powrót:) Super jazda i piekielne tempo.

Sam wyjazd oceniam jako doskonały, tak lubię-szybko, intensywnie i w doskonałym towarzystwie.

Pozdrawiam wsiech:)

kivi

ogólnie zajebiaszó :P

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uczestnicy wyjazdu nie posiadający dotychczas stopnia wojskowegpo GUW, zostają promowani na stopien młodszego chorążego GUW.

Natomiast awansuję na stopnie wyższe:

- st.chor. Drzewulca na stopień chorążego sztabowego za całokształt zaangażowania w organizację wyjazdu,

- st.chor. Mario na stopień chorążego sztabowego za inne zasługi,

- chor. Igora na stopień starszego chorążego.

 

Rozkaz podpisał:

baaaczność!

HKK

spocznij!

 

Ku chwale Ojczyzny Ob. Dowódco :bigrazz:

 

Drzewulec melduje się z powrotem.

Do Tokaju niestety nie dotarłem, gdyż zaliczyłem glebę na jednym z winkli. :( Pieprzony piach.

A miało być tak pięknie.

Efekt: lekko sina dupa i mega złość na siebie :evil: . Do wymiany: lagi , przednia opona , klamka sprzęgła, błotnik i uszkodzona felga.

Wracałem do domu z prędkością sedesu.

 

A tak poza tym to wielki szacun dla ekipy :clap: :notworthy: :clap:

Wspaniałe z Was ludziska. Jest co wspominać.

Węgry i Budapeszt są warte grzechu. Piękne miasto.

Niestety było mało czasu na zobaczenie wszystkiego. Dlatego trzeba tam wrócić. :crossy:

 

Pozdrowiska

 

Człowiek Lasu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Po zaparkowaniu maszyny w garażu na zegarze 1850km, :crossy:

wypad super, niech żałują ci co nie byli.

 

Piękne drogi, gładkie winkle, zapierające dech w piersi widoki i

przepiękny Budapeszt, szczególnie nocą,

a to wszystko w doborowym towarzystwie. :flesje:

 

Dziękuję Wszystkim za wspólny wypad i doskonałą atmosferę :clap:

Szczególne podziękowania dla Kamandira i Kasi za

schronienie przed mrozem i pyszne śniadanie :notworthy:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chor.szt. Drzewulec otrzymuje Brązową Odzkanę Kaskadera Amatora :crossy:

 

Mam wieści z BP, że Muzeum Transportu nie jest warte grzechu. Przeważa kolejnictwo, zaś motocykli jest kilka i wszystkie znacie z polskich dróg.

Za to mam sprawdzone wieści, że Wyspa Św. Gośki jest bardzo warta grzechu i musimy ją odwiedzić :lalag:

 

 

 

Podobno Mario sprzedaje maszynę i składa podanie o powtórne przyjęcie do Bractwa Suzuki... :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wróciliśmy z Paulą dzisiaj około 18-tej...

 

...dzięki wszystkim za akcję... fajnie było ...no ale nie mogło być inaczej ...bo ja przecież nie jeżdżę na kiepskie wyjazdy :D

 

 

...'warta grzechu' jest też Bazylika w Esztergom ...robi wrażenie

 

 

 

ps.

...ale nagromadzenie niefarta w ekipie ........w naszej grupie powrotnej też była 'przygoda' ...ale na szczęście głównie na strachu się skończyło...

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w domq od 17.52...pies od dziadków odebrany....bardzo zacny wyjazd był...towarzysto doborowe... :buttrock: :buttrock: :icon_mrgreen:

 

 

 

ostatnie wieści jakie mamy o Mario - zostaje w BP do wtorku... a potem się zobaczy...

 

 

...a teraz idziemy czyścić muchy z ubrań i owiewek...fotki wrzucimy niebawem....

 

 

 

Niunia i mla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...