Skocz do zawartości

Wychodzę za mąż :D


Inka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Zakochani i świadomi,
że ich miłość to nie wiatr,
mają zaszczyt zawiadomić,
że chcą razem iść przez świat...


Karina "Inka" Mendera

i

Tomasz "Kołtun" Klaś

mają zaszczyt zaprosić

na Uroczystość Zaślubin

która odbędzie się

w dniu 9 stycznia 2010 o godz. 14:00

w Kościele św. Mikołaja w Mikołowie-Borowej Wsi
przy ul. Gliwickiej 354

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zaszczycicie nas swoją obecnością niekoniecznie na swoich maszynach ;) W końcu to styczeń i nie wiadomo jak z warunkami będzie ;) Chociaż po cichutku liczymy na kolumnę motocyklową ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zakochani i świadomi,

że ich miłość to nie wiatr,

mają zaszczyt zawiadomić,

że chcą razem iść przez świat...

 

Karina "Inka" Mendera

 

i

 

Tomasz "Kołtun" Klaś

 

mają zaszczyt zaprosić

 

na Uroczystość Zaślubin

 

która odbędzie się

 

w dniu 9 stycznia 2010 o godz. 14:00

 

w Kościele św. Mikołaja w Mikołowie-Borowej Wsi

przy ul. Gliwickiej 354

 

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zaszczycicie nas swoją obecnością niekoniecznie na swoich maszynach ;) W końcu to styczeń i nie wiadomo jak z warunkami będzie ;) Chociaż po cichutku liczymy na kolumnę motocyklową ;)

wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zakochani i świadomi,

że ich miłość to nie wiatr,

mają zaszczyt zawiadomić,

że chcą razem iść przez świat...

 

Karina "Inka" Mendera

 

i

 

Tomasz "Kołtun" Klaś

 

mają zaszczyt zaprosić

 

na Uroczystość Zaślubin

 

która odbędzie się

 

w dniu 9 stycznia 2010 o godz. 14:00

 

w Kościele św. Mikołaja w Mikołowie-Borowej Wsi

przy ul. Gliwickiej 354

 

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zaszczycicie nas swoją obecnością niekoniecznie na swoich maszynach ;) W końcu to styczeń i nie wiadomo jak z warunkami będzie ;) Chociaż po cichutku liczymy na kolumnę motocyklową ;)

 

 

Jak w piosence: zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz ...- eh rozmarzyłem się najlepszego, szerokościi dróg bez ostrych zakrętasów :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wychodź.Różne błędy ludzie popełniają :banghead:

 

 

Lepiej było by chyba gdybyś sie raz zamknał !

 

 

Ps. Gratuluje.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej było by chyba gdybyś sie raz zamknał !

 

Stary, ostro, ale szczerze .....

Czy nie mozna zyc bez slubu ?

Zwlaszcza w obecnych czasach .....

 

Powodzenia na nowej, innej, drodze zycia :buttrock: :clap: :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ostro, ale szczerze .....

Czy nie mozna zyc bez slubu ?

Zwlaszcza w obecnych czasach .....

 

Powodzenia na nowej, innej, drodze zycia :buttrock: :clap: :lalag:

 

 

A trzeba robic swoje puste wcinki wtedy gdy ktoś cieszy się ze swojego szczęścia?I wywody ze on ma inne zdanie na ten temat? Na forum każdy niby może napisać swoje zdanie, ale do kur** nędzy, troche kultury i taktu warto zachować. Żal mi takich osób jak jerzyk...tyle w temacie, nie zaśmiecam więcej.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje.

Edytowane przez Veteranos

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzeba robic swoje puste wcinki wtedy gdy ktoś cieszy się ze swojego szczęścia?I wywody ze on ma inne zdanie na ten temat? Na forum każdy niby może napisać swoje zdanie, ale do kur** nędzy, troche kultury i taktu warto zachować. Żal mi takich osób jak jerzyk...tyle w temacie, nie zaśmiecam więcej.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje.

W całości popieram tą wypowiedź. trzeba umieć cieszyć się szczęściem inny ludzi. Co do jeżyka też mi go żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki to nie jest temat na takie kłótnie. Psujecie mi tym ten wspaniały dzień. Wychodzę za mąż bo raz tak zostałam wychowana, dwa jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie by moje dziecko nie miało ojca (a wychodzę za mąż za ojca tego dziecka) a po 3 i najważniejsze chcemy tego i bardzo się kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie. To, że się pokłócimy poobrażamy na siebie to jest pestka w porównaniu z naszą miłością. Każdy się kłoci, ale trzeba sobie umieć wybaczać błędy, trzeba umieć rozmawiać ze sobą i tyle. Kłótnią się nic nie uzyska, tylko spokojna rozmowa pomoże nam rozwiązać każdy problem ;)

 

No to wychodź.Różne błędy ludzie popełniają banghead.gif

 

jerzyk jeśli Tobie się nie udało znaleźć tej jednej jedynej z którą chcesz się zestarzeć to trudno. Jeśli ożeniłeś się z jędzą też trudno. To były Twoje błędy, ale nie musisz nimi psuć mi tego dnia.

 

Czy nie mozna zyc bez slubu ?

Zwlaszcza w obecnych czasach .....

majkelpl tak owszem można, ale pomyśl ile minusów jest, ciężej dostać kredyt na budowę własnego domu, bo z mojej i przyszłego męża wypłaty to nie wybudujemy nawet jakbyśmy całość odkładali, a żyć z czegoś trzeba. Oboje marzymy o własnym domku. Pannom/kawalerom wylicza się większe ubezpieczenie OC :P to tylko dwa z dużej ilości minusów. Nie chce mi się myśleć nad resztą, bo w głowie mam już święta i przedślubny stres.

 

Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje i dalej mam nadzieję, że zobaczę chociaż jednego przedstawiciela braci motocyklowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...