Skocz do zawartości

Narzędzia Proxxon.


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak wyżej...

jest masa typuf narzędzi co różnią się tylko nazwą i rodzajem opakowania a i tak wychodzą z tej samej fabryki w chinach :) handluje tym dziadostwem...

jeśli chodzi o firmę to z czystym sumieniem mogę polecić proxxona - cena adekwatna do jakości-mam też Kong Tony-ale tu juz cena idzie w górę.

gość z forum handluje narzędziami i ceny tez ma w porządku... nick toper-utl

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś mechanikiem więc do domowego użytku ten stnley ci starczy-w tego typu narzędziach jebią się praktycznie tylko grzechotki-jeśli nie będziesz używał przedłużek metrowych to ten zestaw spokojnie da radę!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No nic, trochę rozbity jestem, w sumie jeszcze transakcji nie sfinalizowałem, ponieważ potrzebuję fakturę na styczeń, ale tak głupio sie trochę teraz wycofywać. Muszę to przemyśleć bo mnie skutecznie zniechęciliście.

Daj spokój, nie masz warsztatu, nie zaje**iesz tego zestawu choćbyś nie wiem, jak się starał. Tu chodzi o wielokrotność powtórzeń użytkowania pewnych narzędzi, Tobie to nie grozi. Kup, ciesz się i nie myś nic więcej poza tym. po co szukać dziury w całym? masz fajny zestaw i spokojnie posłuży Ci wiele lat.

pzdr

 

Wieczystej gwarancji na narzędzia raczej w Polsce nie będzie bo mamy jedną z najniższych na świecie kulturę pracy.

 

Powoli ta zasada wchodzi i u nas. Mamy np zesataw kluczy imbusowych Sonica na trzpieniach, i kiedyś, po kilku latach użytkowania, odpadła kulka z imbusa. Importer wymienił narzędzie natychmias na mowet, bez okazywania faktury itd!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem się, przeczytałem i fakt, przecież ja w życiu nie zajadę do tego co robię tych narzędzi (chyba :wink: ), więc raczej już zostanę przy tamtym zestawie Stanleya. Chociaż cały czas mi chodzi po głowie ten Proxxon :rolleyes:

 

Jeszcze jedno, ojciec kupił dwa lata temu zestaw nasadek z grzechotką Topexa, taki za chyba 110 zeta, niby syf powiecie, a daje radę, jedynie teraz nie dawno jak odkręcaliśmy koło w kumpla 636 urwaliśmy rękojeść do połowy bo od połowy nie nachodziła na trzpień , tak płytko jest zakorzeniona :banghead: No więc rurą urwaliśmy, tak do*ebali koło, że innego wyjścia nie było.

 

Co prawda ten nasz to inny zestaw, ale z tą samą grzechotką i nasadkami co tutaj:

 

http://www.allegro.pl/item840602141_zestaw...pex_38d600.html

 

Ogólnie do prac przy motocyklu to chyba ciężko roz*ebać jakiekolwiek narzędzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Vectorku. Masz $ to Ci wszystko wolno ;)

Natomiast takiego Stanleya nie zajedziesz dłubiąc troszkę w domciu.

 

Powiedzmy :wink: Po wkrętaku Stanleya mam bardzo dobre doświadczenia, po tym jak Bosch się rozleciał. A Ty Vatzeque jak długo masz ten swój zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cie zniechęcać do zakupu. tak jak wspomniałem ja i parę osób na użytek domowy będziesz bardzo zadowolony ze Stanleya. I byłbyś też zadowolony z Topexa:)

A co do gwarancji wspomnianej przez Dominika to zwyczajowo, by utrzymać klienta i by napisał takiego posta:) wymienia się uszkodzone narzędzie nawet po gwarancji.Swoją drogą kto w Polsce sprzedaje Sonicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy :wink: Po wkrętaku Stanleya mam bardzo dobre doświadczenia, po tym jak Bosch się rozleciał. A Ty Vatzeque jak długo masz ten swój zestaw?

Ja mam rok czasu. Trochę się grzebie.

Koła się demontowało i zakręcało grzechotką, więc nie ma lekko. Żadnych wyszczerbień nasadek.

Bity do wkrętaka twarde, sporo używane - żadnych wyszczerbień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem z kompletu calowych 92 elementowy zestaw firmy Rothewald ... zna ktoś ten zestaw lub firmę ?

 

http://www.technika-motocyklowa.pl/zestaw-...acturers_id=127

 

To logo podchodzi mi to pod Wiesent przynajmniej tak mi sie w tej chwili wydaje.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...