Skocz do zawartości

kask jaki? - gdzie kupic w rzeszowie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie mogę znaleźć sklepe w rzeszowie, gdzie mogę przymierzyć i pooglądać kask (znalazlem intermotors ale oni mają ograniczoną ofertę). Może ktoś zna jakiś i może podzielić się adresem tego sklepu.

 

 

Co do intermotors, to jesszcze tam nie byłem, ale szukam kasku z ich wyprzedazy.

http://www.intermotors.pl/pliki/File/INTER...rzedaz_2009.pdf

 

Głównie zastanawiam się nad agv gp-pro lub jakiś z k3. Zastanwiam się też na sharkiem RSI. Oczywiście inne też wezmę pod uwagę.

 

Tak zastanwiam się czy warto dopłacić do agv ti-tech ?

 

 

Zastanawiałem się też na xr1000 (chyba tak się pisze :)), ale nigdzie go nie widzę poniżej 1k.

 

Prosiłbym o pomoc w wyborze, dodam że nie będę rozwijał predkości wiekszych niz 150 bo gs 500 na to nei pozwala. Dodatkowo dojazdy do pracy i weekendowe wypady w bieszczady.

 

 

 

Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez misiek33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie napisać, że Shoei Ci polecam. Jak już przymierzysz i znajdziesz swój rozmiar, to masz do wyboru allegro, louis.de, lub ściągnięcie go z Anglii. Możesz też zastanowić się nad Raid II - wyjdzie nieco taniej.

 

Do kasku warto kupić jeszcze zatyczki do uszu i deflektor na podbródek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Byłem dziś w intermotors i jedynie co mieli to SHARK RSI PRIME (ten czarny) za 778 zł w rozmiarze L. Mam do wyboru także Shoei Raid II za 750 zł także rozmiar L.

 

Z tym, że nie mam zbytnio możliwości przymierzyć tego Shoei. Chyba, że kupie i jak nie będzie pasował to zwrócę w ciągu 10 dni.

 

 

Nie wiem który wybrać. Jakieś propozycje?

Edytowane przez misiek33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Byłem dziś w intermotors i jedynie co mieli to SHARK RSI PRIME (ten czarny) za 778 zł w rozmiarze L. Mam do wyboru także Shoei Raid II za 750 zł także rozmiar L.

 

Z tym, że nie mam zbytnio możliwości przymierzyć tego Shoei. Chyba, że kupie i jak nie będzie pasował to zwrócę w ciągu 10 dni.

Nie wiem który wybrać. Jakieś propozycje?

 

No przecież napisał Ci : Shoei. Jak w tej cenie - bierz i nie pytaj :smile:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mają. Mają tylko xr1000, ale cena to 2200 w zależności od malowania. Czy xr1000 rozmiar L ma takie samo wnętrze jak raid II ?

 

Takie uszkodzenie http://img1.aukcjoner.pl/gallery/001233544/3_f.jpg jak powyżej szybki to norma ? Tj. czy wystarczy dobre obdarcie na skorupie, żeby było aż tak widoczne ? Czy do takiej rysy to trzeba czegoś "specjalnego" ?

 

Nie ma przypadkiem jakieś wyprzedaży na xr1000 ? :P

Edytowane przez misiek33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom- na tej focie widać mniej niż nic. NIGDY nie kupuj kasków używanych!!!

Poza tym już Ci napisałem- idziesz do sklepu, mierzysz sobie XR1000, a potem zamawiasz przez neta- wyjdzie Cię w okolicach 1000 zł.

Z tego co pamiętam (z początku sezonu, gdy swojego szukałem), to wnętrze mają takie same. XR1000 od Raid II różni się chyba wentylacją, ale może czymś jeszcze. WYDAJE MI SIĘ, pewności nie mam.

 

Ogólnie- UTFG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasssne. motocykle też zawsze handlarze sprzedają bezwypadkowe, tylko co rusz się któryś wywraca i łamie w transporcie. daj sobie spokój z takim oszustem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki. TUtaj macie zdjęcia w lepszej rozdzielczości: http://picasaweb.google.pl/kob2222/Shoei#

 

Jeszcze gościa sprawdzę, ale raczej go odpuszcze.

 

Poza tym już Ci napisałem- idziesz do sklepu, mierzysz sobie XR1000, a potem zamawiasz przez neta- wyjdzie Cię w okolicach 1000 zł.

Możesz podać jakieś namiary na sklep/gościa co sprzedaje po takiej cenie? Bo nie mogę znaleźć nic taniej niż 1400 zł, nie mówiąc już o 1000.

Edytowane przez misiek33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem kasku w Rzeszowie i powiem Ci że normalnie porażka, mały wybór i ceny wysokie. Polecam Ci przejechać sie do mielca (75km od Rzeszowa). Są tu dwa małe sklepy ale mają w miarę atrakcyjne ceny, i raczej bez problemu mogli by ci ewentualnie ściągnąć kask jaki byś chciał. Jeden na ulicy wolności akurat droga Rzeszów-Mielec (mała drewniana chatka po lewej stronie kilkaset metrów za rondem), drugi na ulicy Drzewieckiego (obok salonu renault) ale nie wiem czy ten sklep nie jest czasami w okresie zimowym zamknięty, ale babka daje zniżki w miarę możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...