Skocz do zawartości

Bieszczady wiosna


bigboykr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem że to miłe powitanie z powodu "pochodzenia" :icon_razz:

 

Nie nie :) my lubimy krawaciarzy i krawaciarki :P a na poważnie to nic się nie martw, Jeszu pisze takie bzdury ale jak zobaczy ile tam jest szutrów to zobaczysz jak poleci :D

 

 

 

A co do egzaminów... wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne ;)

Edytowane przez bigboykr

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :) my lubimy krawaciarzy i krawaciarki :P a na poważnie to nic się nie martw, Jeszu pisze takie bzdury ale jak zobaczy ile tam jest szutrów to zobaczysz jak poleci :D

 

A co do egzaminów... wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne ;)

 

 

Spoko, ja się tak łatwo nie obruszam ;)

a 22go muszę zaliczyć ostatni egzamin, bo gdyby nie to już bym kombinowała jak do was dojechać.

 

wracając do rzeczy - czyli do latania po winklach i fajnych trasach - pochodzę z Sudetów, więc pewnie za jakiś czas będę zbierać ekipę, żeby wyruszyć właśnie tam. Będę się "publikować" :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd bez względu na pogodę!?

 

Ależ nie!

Na deszczu moje włosy wyglądaja okropnie!

;)

 

 

No własnie... co z pogodą?

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zwłokę z odpowiedzią. Godzinę temu wróciłem z Bawarii... 4 dni z piwem non stop :D

ale wracjąc do pogody. Liczę, że będzie w miarę ok. Tzn ja bym dopuszczał wyjazd jeśli prognoza nie będzie zapowiadała ulew takich, jak na weekend początkiem maja. Jeśli miałyby być jakieś kropidła to nie powinny zepsuć zabawy.

W przypadku zapowiedzianych ulew będziemy negocjować przełożenie rezerwacji noclegowej.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak... pada... wstepne prognozy pogody tez mówią o deszcze na weekend 21-23. W dodatku mówią tak prognozy i na Kraków i na Bieszczady. Coś tam ma byc w sobotę lepiej ale i tak kiepsko. Zapowiadana temp około 19 stopni... czekamy z decyzją dalej.

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówię.... zaraz sobie wydrukuję trzy słoneczka i nakleje na kalendarzu :D

a co do motocyklowej niedzieli... phi, przecież wiadomo, że najmocniejszy to ja mam skuter, najgłośniejsza XT a najpieknieszja jest Królowa Plastiku :D po co sie pchac w kolejki? ;)

No dobra, najpiekniejszy niech bedzie Monsterek bo mnie tu Sihajka zaraz opierdzieli ;)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten wyjazd pewnie już za późno (tak to jest jak człowiek zaczyna lekturę forum od złych działów ;) ), a i tak ten weekend stoi dla mnie w cieniu zjazdu. W każdym razie jeśli się już dorobię kufrów i moja skromna cebulka (500) nie będzie zanadto odstawać to z chęcią zapiszę się na następny wypad gdzieś dalej. :)

Edytowane przez VituPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedźcie, jedźcie! Nie będziecie mi robić kolejki na motocyklowej niedzieli :icon_mrgreen:

 

Pfff... Już byśmy nie mieli co robić ;p

Z resztą bigboy dobrze napisał.

 

No dobra, najpiekniejszy niech bedzie Monsterek bo mnie tu Sihajka zaraz opierdzieli ;)

 

O! Grzeczny chłopczyk :)

No, prawie. Co za "niech będzie"? JEST!

 

 

Chętnie, ale niestety studia to priorytet. :(

 

No patrzcie, jaki pilny student się znalazł ;) Hehe, spoko. nie tym razm, to następnym ;)

 

Czekamy w takim razie na dalsz informacje. Czekamy też na najpiękniejszy motocykl: Tak się w pewnym serwisie spodobał, że nie chcą mi go oddać ;/

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...