Skocz do zawartości

Czego NIE kupić dla motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zamierzalem kupic sobie stojak i po przeczytanie tego tematu juz wiem jakiego dokonac wyboru.

ja tak samo, już zamówiłem, czekam teraz na paczkę. Mam nadzieję, że Haya będzie stała na tym jak wkopana tyle, że wyżej :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Kupiłem kilka tych co Vaztek, zobaczymy jak się będą sprzedawać, no i jak sprawować w warsztacie.

Teraz czekam na jeden taki podnośnik, że Wam oko zbieleje - montuje się go w dziurę w ramie w okolicy podnóżków kierowcy i jednym ruchem winduje motocykl - CAŁY - w górę. Można robić serwis i tyłu i przodu motocykla jednocześnie. Mam nadzieję, że uda mi się wynegocjować dobrą cenę, to wrzucę na allegro, no i tutaj poinformuję jak to się sprawuje. Gówna nie zamierzam bowiem sprzedawać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Teraz czekam na jeden taki podnośnik, że Wam oko zbieleje - montuje się go w dziurę w ramie w okolicy podnóżków kierowcy i jednym ruchem winduje motocykl - CAŁY - w górę. Można robić serwis i tyłu i przodu motocykla jednocześnie. Mam nadzieję, że uda mi się wynegocjować dobrą cenę, to wrzucę na allegro, no i tutaj poinformuję jak to się sprawuje. Gówna nie zamierzam bowiem sprzedawać.

 

Dominik, wyszło z tymi podnośnikami :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat, ja mam takie podnośniki od 3 lat, tyle, że tylny z łapami, nie pod rolki, konretnie taki zestaw:

 

http://allegro.pl/podnosnik-stojak-motocyk...1242563160.html

 

Podnośniki mocne, trwałe, bardzo dobrze wykonane, za tą kasę - :lalag: Warto.

 

Też mam te podnośniki,niedługo będzie trzeci rok i jak na razie wszystko ok,można podnosić i opuszczać samodzielnie pod warunkiem że się je dobrze poskręca,ja jeszcze dokupiłem uchwyt ze trzpieniem do podnoszenia za główkę ramy.Zimą moto stoi na nich czasem cały miesiąc bez zestawiania i nic,a trochę waży.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...