Skocz do zawartości

Grecja 2010-


Creazy Lady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i postanowione.Jadę

Zamówiłem w Paralii apartament (12 noclegów) dla 2 osób(biuro Oskar) ze śniadaniem i obiadokolacją (3018 zetów).Mam być 29.06 na miejscu.Kiedy wyjadę i gdzie będę nocował to się jeszcze ustali.

Plan--meta jest,byczenie,spożywanie lokalnych trunków i objazd atrakcyjnych miejscowości.(meteory,Ateny, itd)

Jeśli komuś pasuje to zapraszam do kompani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy do wyboru Włochy,lub Grecję.Prawdopodobnie będzie Grecja i to prawie w tym samym terminie czyli koniec czerwca,Tylko ja nie lubię siedzieć w jednym miejscu dłużej niż trzy dni.I taką zasadę będziemy przestrzegać.Sprawdzone w poprzednich wyjazdach.Być może spotkamy się na miejscu.A jakie plany na ten rok ma Hamir?

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i postanowione.Jadę

Zamówiłem w Paralii apartament (12 noclegów) dla 2 osób(biuro Oskar) ze śniadaniem i obiadokolacją (3018 zetów).Mam być 29.06 na miejscu.Kiedy wyjadę i gdzie będę nocował to się jeszcze ustali.

Plan--meta jest,byczenie,spożywanie lokalnych trunków i objazd atrakcyjnych miejscowości.(meteory,Ateny, itd)

Jeśli komuś pasuje to zapraszam do kompani.

 

Witaj

Będziemy musieli pogadać ponieważ po długiej przerwie muszę nadrobić zaległości i planuję małą traskę w te rejony przez Rumunię i Bułgarię.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i postanowione.Jadę

Zamówiłem w Paralii apartament (12 noclegów) dla 2 osób(biuro Oskar) ze śniadaniem i obiadokolacją (3018 zetów).Mam być 29.06 na miejscu.Kiedy wyjadę i gdzie będę nocował to się jeszcze ustali.

Plan--meta jest,byczenie,spożywanie lokalnych trunków i objazd atrakcyjnych miejscowości.(meteory,Ateny, itd)

Jeśli komuś pasuje to zapraszam do kompani.

 

 

Zmiana terminów od 09.07.-25.07.2010

 

Witaj

Będziemy musieli pogadać ponieważ po długiej przerwie muszę nadrobić zaległości i planuję małą traskę w te rejony przez Rumunię i Bułgarię.

Pozdrawiam :wink:

 

Nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

W temacie Grecji

Wraz z kolegą (i żonami )planujemy właśnie wypad do Grecji. Obaj jechać będziemy na VL1500.

Plan jest taki, że ruszamy spod Strykowa prawdopodobnie 5 czerwca i lądujemy po 2 lub 3 dniach na Thassos.

Na miejscu się okaże czy siedzimy na miejscu i robimy jednodniowe wypady, czy też po objechaniu wyspy do okoła ruszamy dalej. Wycieczka ma trwać 2 tygodnie. Pomysłem traktowanym jako extras był 3 dniowy rajd do stolicy Turcji (2 dni podróż, 1 dzień na miejscu). Czy to wyjdzie - zobaczymy.

Tak więc jeśli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi, czy pomysły na miejsca godne odwiedzenia (oprócz już podanych), to będziemy dozgonnie wdzieczni . :notworthy:

Edytowane przez LuTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC!! MAM SOPER ZONKE ALE DLA NIEJ 1400KM.W SIDLE TO TROCHU ZA DUZO DLATEGO Z KOLEGA[OBAJ NA HONDACH VT 1100}WYSYLAMY SWOJE PIEKNIEJSZ POLOWY AUTOKAREM A MY SMIGAMY NA RIWIERE OLIMPIJSKA PRZEZ SLOWACJE WEGRY RUMUNIA BULGARIA. NA MIEJSCU 9 NOCLEGOW ZWIEDZANIE GRECJI POWROT DOWOLNA TRASA POBYT W GRECJI OD 0107 2010.ROK TEMU NA TEJ SAMEJ ZASADZIE ZJECHALISMY CZARNOGORE BYLO CUDOWIE JESLI KOGOS INTERESUJE TAKI WYJAZD TO ZAPRASZAM DWA TRZY MOTO BEDZIE RAZNIEJI WESELEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CZESC!! MAM SOPER ZONKE ALE DLA NIEJ 1400KM.W SIDLE TO TROCHU ZA DUZO DLATEGO Z KOLEGA[OBAJ NA HONDACH VT 1100}WYSYLAMY SWOJE PIEKNIEJSZ POLOWY AUTOKAREM A MY SMIGAMY NA RIWIERE OLIMPIJSKA PRZEZ SLOWACJE WEGRY RUMUNIA BULGARIA. NA MIEJSCU 9 NOCLEGOW ZWIEDZANIE GRECJI POWROT DOWOLNA TRASA POBYT W GRECJI OD 0107 2010.ROK TEMU NA TEJ SAMEJ ZASADZIE ZJECHALISMY CZARNOGORE BYLO CUDOWIE JESLI KOGOS INTERESUJE TAKI WYJAZD TO ZAPRASZAM DWA TRZY MOTO BEDZIE RAZNIEJI WESELEJ

 

A dokładnie dokąd wyjazd i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym raku mam zamiar pojechać do Grecji w terminie przez was podanym. Można się jeszcze doczepić?

 

Chodzi mi głównie o przejazd, bo dziewczyna na Kretę z erasmusa pojechala i pod koniec czerwca semestr się jej kończy. W planie mam do zwiedzenia Bułgarię oraz Rumunię, więc potowarzyszyłbym wam podczas podróży do kraju Olimpu. W grupie zawsze raźniej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYJAZD 29 06 RANKIEM Z KRAKOWA PRZEWIDUJEMY DWA NOCLEGI

 

Szkoda, ze ten dzień akurat. Ja chciałbym wyjechać z tydzień wcześniej. Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć udanej zabawy :). Może innym razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy smigał ktos przez Albanie? Chciałbym wiedzieć jak jest z przejazdem wzdłóż Adriatyku, jakie są drogi. Jechałem juz przez Rumunie, Bułgarie i Serbie i gorąco polecam żadnych problemów, moze jedynie z szaleńcami w Rumunii w stuningowanych Daciach.

troche do poczytania na mojej stronce http://mrzysty.sojusz.y0.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam, ze znajomym wybieramy się do Chorwacji i Grecji w dniach 19.06. - 27.06. Trasa prawdopodobnie Słowacja, Węgry, Chorwacja, Czarna Góra, Albania, Grecja - Ateny, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Słowacja. Jak na razie jest nas dwóch. Chętnie zapraszamy do podróży. Oczywiście wyjazd jest bez większego plany, po prostu zaliczyć mamy Chorwację i Grecję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...