Skocz do zawartości

GSXRowcy łączmy sie


Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze wrócę to tematu opon :P

Dunlop D209 Sportmax

Po 5 tyś km wyraźne ślady zużycia...

Przy 10 tyś myśle że zobaczę druty

To normalne?

 

No ale ogólnie jestem bardzo zadowolony, jedynie na mokrym nie ma jazdy

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok, że te sportowe laki tak krótko wytrzymują. Wiem, że coś za coś, ale...

Ja od kwietnia zrobiłem ponad 5kkm i na myśl, że miałbym wymieniać gumy byłbym zniesmaczony :)

Na szczęście(?) mam Roadtec'i. Nie śmigam jakoś super hardkorowo, ale na moje możliwości opona jest super, a i pewnie sporo jeszcze ma do zaoferowania w kwestii przyczepności. Z tymże ja preferuje raczej dalsze wypady ;) Opona ma przejechane już te prawie 6 tys. i śladów zużycia brak, co mnie bardzo cieszy - tylko, że ani centymetra nie zrobiły w miejscu, może dlatego ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarzuciłem temat dawno nie zaglądałem...nie wiem jak to robicie że tyle nawijacie na tych oponkach..Ja nie dymie tak że ale jak założę używkę min. 2mm.to 3-4 tygodnie tj.ok.1000-1500km. i sznurki na wierzchu.Fakt że wymiatam jak na litra przystało i na 2-3 ze sprzęgła też się strzeli i dlatego co do używek mam wyrobione zdanie możemy też podyskutować..nouwex już potaniał ale jeszcze trochę poczekam..a tak z innej beczki to ile ogólnie macie nakręcone na Swoich GIXSACH???i ile z tego jest Waszą zasługą?pzdr.

Edytowane przez kazkader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Niunia ma niecałe 12 tys. jak ją kupowałem miała 189 km przejechane - ten sezon jest 3 odkąd ją mam. Na początku więcej śmigałem, ale teraz towrzystwo się rozleciało i w tym sezonie to z 1500 km nawinołem tylko. Wczesniej ktoś pisał że guma po 5 000 nie ma sladów zużycia? Nie wiem jak to robicie, ale mi nowa guma starcza na maks 4 500 km.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy jezdzicie, ze po 5 kkm, nie macie opon. Ja na swoich Pilot pure mam tyle nakulate i wygladaja jak nowki. Zwykle latam po miescie i autostradach, na torze nie bylem, kapcia tez jeszcze na nich nie palilem.

Moze kiedys bede jezdzil tak agresywnie, jak co niektorzy i tez sie oponki beda szybko konczyc hehhehe

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy jezdzicie, ze po 5 kkm, nie macie opon. Ja na swoich Pilot pure mam tyle nakulate i wygladaja jak nowki. Zwykle latam po miescie i autostradach, na torze nie bylem, kapcia tez jeszcze na nich nie palilem.

Moze kiedys bede jezdzil tak agresywnie, jak co niektorzy i tez sie oponki beda szybko konczyc hehhehe

 

Pzdr

bibor a Ty jak ogarnąłeś sprzęta? bo ile dobrze pamiętam miałeś plecy czy świeży nabytek?coś nie w temacie jestem dawno nie zaglądałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...