Skocz do zawartości

Kupiłem telefon allegro.


Trauma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko sie dogadałem dobrze z gościem.

 

W jakim jezyku jest to pisane ? ? ?

 

...ku mojemu zdziwieniu oznajmiła ,że paczka przyszła za 210zł. A wylicytowany tel kosztował 310.

 

Wylicytowales telefon za 310 pln, jak podajesz pozniej w akcju kup zaraz. Wysylajacy popelnil blad i wyslal za pobraniem 210 pln. Nie zmienia falktu, ze jestes mu dluzny jeszcze 100 pln. Bez wzgledu na to ile lat ma sprzedajacy, jestes zobowiazany do uregulowania naleznosci w wysokosci 310 pln. Nie zdziw sie wiec, jezeli dostaniesz pozew sadowy do zaplacenia dodatkowych 100 pln, + koszty manipukacyjne / sadowe.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z motocyklem bo nadal za słaba dla mnie ta poczciwa 600 ;)

 

 

No jak się potrafi kręcić tylko na prostej to 600 szybko się nudzi.

 

 

Ogólnie to oddaj gościowi kasę. Dymając go zyskujesz 100PLN i miano którego tu nie napiszę co by nie było że wyzywam Cię od chciwych osób na literę "k". :icon_razz: Dzięki takim jak Ty ten kraj jest pełen pazernych świń z którymi strach robić biznes bo jak się odwrócisz to zapną w kakao korzystając z okazji. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie to oddaj gościowi kasę. Dymając go zyskujesz 100PLN i miano którego tu nie napiszę co by nie było że wyzywam Cię od chciwych osób na literę "k". :icon_razz: Dzięki takim jak Ty ten kraj jest pełen pazernych świń z którymi strach robić biznes bo jak się odwrócisz to zapną w kakao korzystając z okazji. :banghead:

 

Czym by było to forum bez Ciebie :biggrin:

Nie żebym sie podlizywał :bigrazz:

Ale ująłeś to słusznie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylicytowales telefon za 310 pln, jak podajesz pozniej w akcju kup zaraz. Wysylajacy popelnil blad i wyslal za pobraniem 210 pln. Nie zmienia falktu, ze jestes mu dluzny jeszcze 100 pln. Bez wzgledu na to ile lat ma sprzedajacy, jestes zobowiazany do uregulowania naleznosci w wysokosci 310 pln. Nie zdziw sie wiec, jezeli dostaniesz pozew sadowy do zaplacenia dodatkowych 100 pln, + koszty manipukacyjne / sadowe.

 

:crossy:

 

takiej odpowiedzi oczekiwałem.

 

A teraz dla wszystkich co już po wydawali wyroki itp. Jaki ja k*** zachłanny jestem. Nie muszę wysyłać tej 100 bo jak się okazało tel ma wade i doszliśmy do porozumienia.. Pytanie było z czystej ciekawości.. Ale ciesze się ,że mogliście sobie 'ulżyć' i pokazać swoją wszechwiedzę życiową :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę wysyłać tej 100 bo jak się okazało tel ma wade i doszliśmy do porozumienia..

 

Tia. Nie tłumacz się teraz. Za późno. :icon_mrgreen: Kupiłeś trefny tel za 310plnów. Trudno się mówi. Wygranie aukcji na Alle jest zobowiązaniem na podstawie obowiązującego prawa w tym kraju. Oddać kasę i tak musisz, wtedy możesz się sądzić o to że gość wcisnął Ci lipę. Ewentualnie możesz się z nim dogadać, jeśli kolo zgodzi się bez większego "ale" to oznacza że wiedział o wadzie i sprzedał świadomie trefny sprzęt.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest najprawdopodobniej tak jak mówisz koleś pewnie wiedział o tym ,że sprzedał towar nie do końca sprawny gdyż jak go poinformowałem o wadach to sam zaoferował by nie dosyłać brakującej części i prosił o pozytywny komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc 3 tygodnie temu kupiłem tel na allegro za pobraniem. Wszystko sie dogadałem dobrze z gościem. Tel odebrała moja mama. I ku mojemu zdziwieniu oznajmiła ,że paczka przyszła za 210zł. A wylicytowany tel kosztował 310. No i koleś mi pisze ,że mam mu jeszcze 100zł wysłać bo się pomylił a jak nie to mnie do 'sondu' poda. No i tu pytanie czy jest za co? Ja dopełniłem swoich obowiązków jako kupujący z tel wszystko ok. Doszedłem to tego iż osoba która wysyłała telefon ma 15 lat. Czy prawo jakoś określa takie sytuacje w przypadku kiedy nie wysyłam tej brakującej 100?

 

Ja do sądu bym cię nie podał,ale to czy chcesz mu przelać tą sumę to już twoja sprawa Każdy jest tylko człowiekiem i może się pomylić,ale ja właśnie nie pojmuje tego pytania bo jest tak głupie jak.....

to 100zł to przelej do czystej swojej świadomości a nie pytasz się czy mogę go wydymać na 100zł czy ta setka jest tego warta :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc 3 tygodnie temu kupiłem tel na allegro za pobraniem. Wszystko sie dogadałem dobrze z gościem. Tel odebrała moja mama. I ku mojemu zdziwieniu oznajmiła ,że paczka przyszła za 210zł. A wylicytowany tel kosztował 310. No i koleś mi pisze ,że mam mu jeszcze 100zł wysłać bo się pomylił a jak nie to mnie do 'sondu' poda. No i tu pytanie czy jest za co? Ja dopełniłem swoich obowiązków jako kupujący z tel wszystko ok. Doszedłem to tego iż osoba która wysyłała telefon ma 15 lat. Czy prawo jakoś określa takie sytuacje w przypadku kiedy nie wysyłam tej brakującej 100?

Abstrahując już od tego, czy chciałeś go wydymać czy nie - ja nie wiem jak można założyć taki temat.

Czy nie widzisz, że kolejny już raz sam siebie stawiasz w "nie najlepszym świetle" na forum?

Nie czułeś, że jak ktoś to przeczyta, to może pomyśleć o Tobie:

Trauma to też jeszcze dzieciak i nie wie co to takiego "zwykła ludzka uczciwość"

Ale z ciebie burak ,traumatyczny...Obys sam sie kiedys pomylil i trafil na drugiego takiego palanta!

...nie napiszę co by nie było że wyzywam Cię od chciwych osób na literę "k". :icon_razz: Dzięki takim jak Ty ten kraj jest pełen pazernych świń z którymi strach robić biznes bo jak się odwrócisz to zapną w kakao korzystając z okazji. :banghead:

Stary, czy Ty nie masz instynktu samozachowawczego, czy sprawia Ci przyjemność jak po Tobie jadą?

Ogarnij się trochę...

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stary, czy Ty nie masz instynktu samozachowawczego, czy sprawia Ci przyjemność jak po Tobie jadą?

Ogarnij się trochę...

 

Może jak lubi dostawać baty to trza isć na stadion motoru w koszulce " motor to ch*je" nie obrażajac motoru ani jego kibiców ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Abstrahując już od tego, czy chciałeś go wydymać czy nie - ja nie wiem jak można założyć taki temat.

Czy nie widzisz, że kolejny już raz sam siebie stawiasz w "nie najlepszym świetle" na forum?

Nie czułeś, że jak ktoś to przeczyta, to może pomyśleć o Tobie:

 

Żeby było śmieszniej, jeszcze mi pisze, że mam temat zamknąć, wykasować "spamowe" posty, a ich użytkowników za to ukarać...

Za co? Za to, że pokazali Ci żeś zwykły burak? I to w dodatku małopastewny, czy jak to tam się nazywa??

Łapy opadają...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grożąc Ci w pierwszej wiadomości sądem sprzedający zachował się jak burak. Chcąc go wydymać na stówkę zachowałeś się jak burak. Jesteście kwita. Podaj swój login na alle to Cię dodam do czarnej listy :P

Doszedłem to tego iż osoba która wysyłała telefon ma 15 lat.

Z własnego doświadczenia wiem, że Allegro ma głęboko w d... czy użytkownik ma 10 lat czy 13. Dogadałem się parę miesięcy temu przez gadu z jednym gostkiem na kupno aparatu (znalazłem gdzieś ogłoszenie, nie pamiętam już gdzie), chłopaczek wystawił aukcję, zalicytowałem, napisał, żebym nie wpłacał mu jeszcze kasy bo aparat będzie miał za 2 tygodnie bo u cioci zostawił. No dobra, po 2 tygodniach cisza, po 3 dzwonię, odbiera dziecko. Najpierw kręci że pomyłka, potem, że to "chyba brat". Na drugi dzień mam wiadomość na gg, że nieaktualne. Wkurzyłem się, bo przez te 3 tygodnie dawno mogłem co innego kupić. Wklepałem dane na nk, wyszło, że właściciel konta ma 13 lat, brat 15 chyba. Napisałem do Allegro, że użytkownik powinien mieć konto junior i co? I nic.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traumy dostałem czytając to.

Dzieciak mający 18 lat piszę, że jakieś dziecko co ma 15 lat się pomyliło i teraz to dziecko trzeba zrobić na 100zł. Ja się pytam gdzie rodzice nie tego 15latka tylko Twoi.

 

P.S Ty poważnie w tym wieku masz motocykl jak w opisie ?

 

...konto traumy co by dodać sobie do czarnej listy na allegro :biggrin: http://allegro.pl/item754650495_honda_cbr_...lka_okazja.html

Edytowane przez Mobilaiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często kupuję na Allegro i nigdy nie mam takich problemów. Nawet jak przedmiot nie jest zgodny z opisem idzie się dogadać ze sprzedawcą. Oczywiście zostają takie drobne przypadki jak Twój - zwykłego kombinatorstwa jak sprawnie zarobić na 15letnim małolacie. Jeszcze go sądem zaszczuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...