Skocz do zawartości

Motomikołaje


medyk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PZW, przestań się mazać, widziałem jak zap***dalasz 300 na przednim kole.

 

YUBY,ja na przednim kole to tylko ósemki na światłach kręce.

 

Za to widziałem,jak przednim kołem jarałeś gumę.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz napęd 2x2,w końcu masz 1,3 MPI w VTRce :cool:

 

 

 

 

 

 

marcin1men miło było poznać :flesje:

Oscar i inni,dzięki za udana motomikolajowa imprezę :icon_exclaim:

Dzieciaki były mega zadowolone :buttrock: :clap:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny,akurat miales charakterystyczne moto :biggrin:

No to ladnei sie wstrzeliles w moto-imprezy z taka akcja :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia: http://picasaweb.google.pl/opecyna/Motomik...IiZmb2w5JvwvQE#

Film:

 

Bylo xtra. Szkoda ze tylko garstka dotarla do Crank'a na afterparty. Szacun za organizacje (zarowno dla organizatorow jak i uczestnikow) - juz dawno tak sprawnej kolumny nie widzialem.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW - jak Pelocik zapoda Ci tempo to nie wyrobisz. Ja juz sie nasluchalem w lato historii jak na cargo tak gonil ze ledwo wyhamowal. ;)

 

 

 

Chyba mnie z kim pomyliłeś, albo się ktoś podszywa pod moją super ksywkę :bigrazz:

 

Ja jeżdżę bardzo grzecznie :icon_mrgreen:

 

Ja w tym roku wybrałem trochę wygodniejszy sprzęt do mozolnej jazdy: Drag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoo ! Hoo ! Hoo !

 

Impreza Motomikołajkowa była bardzo udana :cool:

To był dzień pełen miłych wrażeń, pozytywnych wibracji i całej masy radości dla dzieciaków.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom akcji za przybycie, przywiezienie prezentów, rozdawanie słodyczy i stworzenie bardzo sympatycznej atmosfery.

 

Szczególne podziękowania należą się tym, którzy wcielili się w rolę Mikołajów Pomocników.

Dzięki Wam udało się to wszystko sprawnie ogarnąć przejazd przez miasto ;)

 

Cieszę się, że poza radochą dla dzieciaków udało się też przekazać pozytywny wizerunek środowiska motocyklowego. Pokazać, że razem możemy i potrafimy coś zdziałać. I to bez palenia gumy, czy stawiania na koło - bezpiecznie, rozsądnie i sympatycznie.

I o to chodziło :notworthy:

 

Do zobaczenia za rok,

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...