Skocz do zawartości

Iron 883 zakupiony


krzemienhd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Dluuuugo to trwalo zanim wreszcie bylo mnie stac na moto. Wiec sie w tym roku zebralem i zrobilem prawko - egzamin na totalnym luzie przeszedl. Albo jakos egzaminatorzy sie zmienili do czasu kiedy robilem B albo na moto inaczej traktuja ludzi.

W kazdym razie pare dni temu wreszcie dotarl do mnie nowy Harley Iron 883. Troche kiepsko bo to juz po sezonie, przynajmniej tym konkretnym ale pare razy do pracy po miejscie sie przelecialem. Jezdzi sie zajebiscie, nie mam zbyt duzego odniesienia bo to pierwszy moto i narazie walcze na ulicy z oswojeniem sie ale wyglada na to ze na podrozowanie po miescie to dobry wybor ze stajni HD. Taki klasyk z wtryskiem, malutki wiec sie przeciska dobrze, wazy tylko 250 kg - najlzejszy HD.

 

Takze jezdze sobie i cwicze przeciwskret ( dzieki z info na forum bo nawet nie wiedzialem jak to faktycznie dziala ) i ogolnie oswajam sie z moto zanim snieg zacznie padac i zupelnie zakopie moto w garazu do wiosny.

 

Takze do zobaczenia na drodze :buttrock:

Edytowane przez krzemienhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze jezdze sobie i cwicze przeciwskret ( dzieki z info na forum bo nawet nie wiedzialem jak to faktycznie dziala )

 

Pogratulować zakupu. :lalag:

 

Tak z ciekawości, to w której szkole jazdy nie uczą co to przeciwskręt?

Widzę, że ciągle łatwiej wskazać takie, które mają to w standardzie ...

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

 

Prawde mowiac Iron mi jakos najbardziej podpasowal z wielu powodow : czarny mat wyglada swietnie, jest lekki i maly jak na HD. nawiazuje przynajmniej odrobine do oldschoolowych motocykli z 60tych. no i cena, jest to najtanszy HD w ofercie. Faktycznie 883 to nie jest szczyt agresji i zwykla suzi 500tka mnie lyknie na luzie ale to moj pierwszy moto i tak jest dla mnie co do opanowania. W tej chwili po okolo 70 km ktore zrobilem jeszcze nie czuje sie swobodnie. Plany sa na przyszlosc na stage I albo II kit zeby skoczyc do 1200. narazie pojezdze przyszly sezon tak jak jest i sie zobaczy. Do samego konca nie bylem przekonany czy zostawic podnozki na srodku czy je przesuwac na przod. Narazie zostaly fabrycznie czyli po srodku. Pozycja do miasta dosyc wygodna chociarz podnozki sa dokladnie na tej wysokosci gdzie wystawiam noge aby sie podeprzec na swiatlach, a to troche niewygodne i trzeba klasc moto bardziej albo podpierac sie 2 nogami.

Jedyny problem jaki w tej chwili widze to lusterka, za cholere nie moge ich ustawic tak by widziec dobrze sasiednie pasy za soba - ramie zawsze zaslania mi wszystko. Moze sie okazac ze sa poprostu za nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,piekny jest ten czarny matowy kolor na tym i Nightrodzie!

Widzialem ostatnio taki egzemplarz na Raszyńskiej?Albo Skrzetuskiego obok jakiegos skuterka.moze to Twoj? :flesje:

Pozdr i graty :clap:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować zakupu. :lalag:

 

Tak z ciekawości, to w której szkole jazdy nie uczą co to przeciwskręt?

Widzę, że ciągle łatwiej wskazać takie, które mają to w standardzie ...

 

Maly OT, ale wydaje mi sie, ze maly % szkol w ogole wie, co to przeciwskret. Z kim bym nie gadal - kazdy wielkie oczy robi. Mnie akurat nauczyli od poczatku swiadomie go stosowac...

 

No i - gratulacje sprzetu:)

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare fotek niestety na szybko i tylko z pod ziemi.

 

Nóweczka :clap:, zupełnie jak mój jeszcze w czerwcu :) Teraz już troszkę ubrudzony, bo niespecjalnie go oszczędzam. To gdzie tego gmola przytarłeś? ;)

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...