Skocz do zawartości

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH Łódź 2009


miro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,stroje są,cukierki również,ale...jak zwykle poczta mnie zawiodła i nie dotarła przesyłka z rekawicami:( wiec może ktoś z was wie gdzie w Łodzi mozna kupić tanie rękawice,bo znajac zycie i wspaniała pocztę rękawice dotrą...ale w poniedziałek,kiedy bedzie już po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,stroje są,cukierki również,ale...jak zwykle poczta mnie zawiodła i nie dotarła przesyłka z rekawicami:( wiec może ktoś z was wie gdzie w Łodzi mozna kupić tanie rękawice,bo znajac zycie i wspaniała pocztę rękawice dotrą...ale w poniedziałek,kiedy bedzie już po wszystkim

 

 

No moim zdaniem jedz sobie na górniak czy inny rynek i kup najzwyklejsze "skórzane" rekawiczki z ociepleniem w srodku... wystarczą na jeden raz, nie wydasz dużo, a potem może ci się przydadzą na jakis spacer z pieskiem czy cos :)

 

jestem ciekaw czy w tym roku Łódź przekroczy setke maszyn i mikołajów/śniezynek :D

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ozorków w ile maszyn leci i o której? Bo ja w sumie teraz Sokolniki zamieszkuję, więc mogę na ozorkowską ustawkę zajechać.

Jak co to dam znac dzisiaj pod wieczór bo sam jeszcze niewiem gdzie i o której zbiureczka :smile:

 

 

Początek zbiurki mamy przy rondzie jak się jedzie na Parzęczew jest tam kafejka ,,Źródełko,, o godz 10.15.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze dziekuje organizatorom, kawal dobrej roboty.

 

niestety władzy niewszystko odpowiada, stad problemy. zreszta nie ma sie dziwic, paraliz miatsa nie jest najlepszym rozwiazaniem :P

 

 

 

Drugi raz bylem na paradzie i drugi raz nasuwaja sie te same refleksje;

 

Kazdy z nas przebral sie za mikolaja(no, prawie kazdy), kazdy robil co tylko mogl, usmiechal sie, zachowywal tak, jak nalezy.(no, prawie kazdy)

 

Przypomina mi sie tylko idea calego przedsiewziecia; pokazac, ze jestesmy normalni, nie szalejemy, potrafimy normalnie jezdzic i przestrzegac przepisow RD.

 

Pozdrawiam w tym momencie tych, ktorzy zapierdzielali bokiem, wyprzedzali i jezdzili jak czuby. Oczywiscie nie mowie o organizatorach, ktorzy krecac maszyne niemal pod odcinke, bedac na przeciwleglym pasie ruchu, na grubosc lakieru onijali pedzace samochody i zachowywali wtedy 100% kontrole nad maszyna i zdrowy rozsadek) Pozdrawiam serdecznie tych, ktorzy potrafili tak fajnie trzymac sie szyku. na koniec calusy, ba, gorace calusy sle do tych ktorzy na rynku manufucktury pokazali stoicki spokoj palonej gumy.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przypomina mi sie tylko idea calego przedsiewziecia; pokazac, ze jestesmy normalni, nie szalejemy, potrafimy normalnie jezdzic i przestrzegac przepisow RD.

 

 

Organizatorzy jednak chyba nie zwrócili uwagi na jeden mały a jakze ważny aspekt imprezy Mikołaje na motocyklach w kraju - cukierki... i to dla kogo są przeznaczone. Cała trasa rozpisana moim zdaniem pod lans i paradę motocyklistów w czerwonych strojach... owszem pewnie po drodze jakieś dzieciaki dostały po cuksie, pewnie niejeden się ucieszył jak widział taką ekipę na ryczących bestiach... ale gwarantuję Wam, że miny dzieci w Domach Dziecka jak częstowały się słodyczami i dostawały pluszaki - tego nie zauważycie na żadnej paradzie czy przystanku autobusowym. My w ośmu riderów spod Kościuszki pojechaliśmy właśnie do kilku domów i żaden z nas nie zamieniłby to na żadną paradę - to taka podpowiedź dla organizatorów w 2010 - coby pomyśleć o namacalnym zaspokojeniu buziaków a nie na przejażdżce wokół komina w stroju. A cuksy na postojach jak myślicie którym dzieciom bardziej smakowały - tym spod Manufaktury czy z Marysińskiej? :crossy: Chociaż wiem, że był niby punkt że po Manufakturze każdy mógł na własną rękę jechać do DD... ale nie liczę aby ktoś przy zmroku, w deszczu i w pojedynkę gdzie indziej pojechał niż pod dom :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy jednak chyba nie zwrócili uwagi na jeden mały a jakze ważny aspekt imprezy Mikołaje na.........................

:buttrock: Jest wolnośc każdy może uczestniczyć w tym co uważa za stosowne jak się komuś styl imprezy nie podoba logiczne iż nie powinien uczestniczyć.Ot tyle do napisania miałem impreza fajna niestety szkoda iż Mikołajki przypadają taką porą roku ale nie wszystko można miec od razu.Pozdrowienia dla "AT" może na drugi rok jakies pozwolenie i bedzie święty spokój :lalag: :lalag: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoł hoł hoł :D

 

Dzięki wszystkim za świetną zabawę i przede wszystkim organizatorom za chęci.

 

Oni wzięli na siebie problem ogarnięcia "tego wszystkiego" i zapewnienia podstaw bezpieczeństwa - swoją drogą w porówaniu do zeszłego roku się nieco impreza rozrosła :D.

 

Celem, wydaje mi się, miało byc ocieplenie wizerunku nas i pokazanie że jesteśmy. No i fajna impreza. I zupełnie nic nie przeszkadzało w urwaniu się na jakiś czas z parady (jak to kilka grupek poczyniło) i udaniu się do upatrzonego wcześniej szpitala czy DD.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Vereena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień udany !!!

Bardzo mi sie podobała jazda bez zadnych szaleństw pełna kultura,pogoda jak na ten czas dogodziła.

Ale najlepsze ztego to była radośc dzieci z domu dziecka tego nieda sie opisac bo przecież dla nich to wszystko było.

OBY WIECEJ TAKICH IMPREZ !!!!!!!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Mikołaje na motorach 2009 już za nami:) To był mój pierwszy tego typu zlot i strasznie mi się podobało:) Za rok jestem obowiązkowo tyle, że już zabieram żonkę bo też bardzo sie jej podobało:) Mam nadzieję, że z roku na rok będzie nas coraz więcej i dorównamy liczbie motomikołajów Trójmiastowi:)

Może i u nas miasto zorganizuje jakąś imprezę mikołajkową dla dzieci, w której będziemy mogli uczestniczyć?:)

 

Tymczasem przesyłąm linka na stronkę z fotkami z mojego aparatu:)

 

http://picasaweb.google.pl/BURYHANNA/MIKOL...feat=directlink

 

Pozdrawiam wszystkich motomaniaków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...