Skocz do zawartości

Honda CBR 600 F2 i jej użytkownicy !


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o temat, to nie powinna palic więcej niż inne 600-ki (suzi, kawa) - spokojna jazda nawet koło 5 l, jak się wściekasz to możesz spalić nawet 10 - 12 l!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz sie wściekać to nie polecam Cbr-ki 600. chyba, że jesteś początkującym i chcesz sie wprawić :) ja planuję zakup Gsx-r 750 na początku mojej jazdy (kiedy tylko zdobędę prawko, bo obecnie jeżdzę na motoroewrze enduro ) :wink:

 

Chcesz kupiś GSXR 750 na początek :?: Nawet go nie utrzymasz :wink: Zabijesz się po 2 km. Śmiechu warte :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cze,

 

mam co prawda trochę świeższy rocznik, i na wtrysku, ale zasada jest ta sama - na sportowej 600 nie oszczędzisz na paliwie. Maniek 7 pisał o 5 l/100km, ale to chyba przy stałej prędkości 90 km/h. Normalnie, czli 120 - 140 będzie palić jakieś 6 - 7 w zależności od tego jak odkręcasz manetkę gazu. Potem to już nie ma ograniczeń - 10 l nie powinno cię zdziwić, więcej może zastanawiać. Mój zbiornik (18l) starcza na 200 - 300 km - i to jest dość duża rozbieżność.

 

A Słabkowi życzę szczęścia w ujeżdżaniu czegośtam 750 po skuterowych doświadczeniach. Jeżeli 100 konna sześćsetka to mało po skuterze to wsadź chłopie dla swojego dobra głowę do lodowatej wody na min. 3 godziny. Napisz coś ja się ostudzisz. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców od 40 do 1800 cm3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zamiar kupic moto niedługo, i szykuje sie na jakas 500.

Rozwazam jeszcze zakup Kawy GPz900R, ale to chyba raczej zły pomysł na cos pierwszego.

Wiem jedno, moj brat dwa sezony temu kupił VFR 750, w sumie załuje, bo na takim moto trzeba sie długo uczyc jeździc.Nie polecam nic wiecej niz 600, z opowiesci to wiem.Koles kupił GSX-F 1100 89', i dopiero po 3 sezonach "prawidłowo"nim pomyka(i nie chodzi mi o stawianie na gume czy inne głupoty).500-600, to optymalne rozwiazanie na poczatek.

Polecam GPZ600,500

CBR to jednak za bardzo sportowe moto, koles sie chce brac z VFR-ą CBRka-F2, ciekawe czy wygra, podobno ma szanse, a jak poperdala VFR i co najwazniejsze jak sie wkreca to chyba nikomu nie musze tłumaczyc (V).

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, zarabiam na swoj wiekszy motorek po ETZ 250, myslalem o ZXR 750 lub Suzuki GSXR 750 W ale bedac u znajomego w niemczech mialem okazje jezdzic na GSX-600 F z 97 roku, mowi ze jego maszyna ma okolo 100 PS ze wzgledu na tytanowe zawory ;> byl to moj pierwszy kontakt z czyms wiekszym niz ETZ i powiem szczerze ze niezle wyrywa ten motorek i pomyslalem ze nie potrzeba mi 750 i 600 w zupelnosci mi wystarczy. Mysle o CBR 600 F2.Mozecie mi powiedziec jakie sa wasze opinie na temat tego motorka dane,ile pojdzie na pierwszym biegu, spalanie itp, zywotnosc i jakie powinny byc ceny tego motocykla w niemczech , bo przegladalem niemiecka gazete Motorrad handel/markt i tam ceny sa strasznie kosmiczne, za motocykle z 1988 np VFR 750 (66.000 km) z przerobkami na streeta wolaja 4.500 Euro podobnie z gsxrami 1100 z '90 co bylo dla mnie szokiem.

 

Sprawdzalem opcje "szukaj" ale nie znalazlem konkretbych informacji na temat tego moto wiec prosze o wasza pomoc. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj co chcesz, tylko zebys sie na tym nie zabił. A zreszta pewnie zmienisz zdanie jeszcze ze 100 razy i wkoncu tak jak mowilam Ci wczesniej kupisz co bedzie pod reka, byle miało niezłe osiagi itd.

Zreszta moje zdanie sie nie liczy, bo kupisz co zechcesz i bedziesz robil co zechcesz, a juz napewno nie pamietał o pewnych sprawach...

Powodzenia w kupnie! I sorry ze sie nie znam na tym motorku, moge jedynie powiedziec ze wygląd ma fajny, wkoncu to Honda, a reszta rzeczy o ktorych chcesz wiedziec nawet mnie nie interesuje bo nie zalezy mi na 0.5 koniku wiecej, tylko na bezpiecznej jezdzie i super przezyciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cbr super sprzet ja mam f4 ale poprzednie wcielenia tez sa rownie zachwalane.co do mocy f2 jesli mnie pamiec nie myli ma 105 km.cbr jest raczej małym sprzetem gabarytowo ale to nie jest problem.

jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej na forum pełno jest tego.

co do tego ile na 1 pojdzie to 100 spokojnie.co do porownania to 600 mniej pali od 750-porownojac sprzet za taka sama kase oczywiscie,wszystko zalezy zreszta od kierowcy.

:mrgreen:

 

co do cen w Niemczech to z tego co sie orientuje to mozesz kupic tanio u niemca ale cos po przejsciach,sprzety w dobrym stanie trzymia swój pułap cenowy,tak jak wszedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...