Skocz do zawartości

suzuki gsxr srad co to f1?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem szczesliwym (nie do konca) posaidaczem suzuki gsxr 750 srad.I wlasnie?! czy ktos wie od czego jest kontrolka f1?zapalila mi sie.po wylaczeniu silnika i ponownym odpaleniu po kilku min zgasla.stan oleju jest plyn sie nie zagrzal?o co chodzi?i jeszcze jedno.czasami jak jade to szarpie tak jak by nie ,iala paliwa.a jak dodam gazu do oporu to idzie?czy trzeba gazniki czyscic?ma ktos moe serwisowke do tego motoru?pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie znasz motocykla to chyba go dopiero kupiles ?

 

serwosowki i znaczenia kontrolek ci nie powiem ale zadam kilka pytan:

w jakim stanie i kiedy wymieniane były:

- filtr paliwa

- filtr oleju

- filtr powietrza

- olej

- świece

Sprawdź drożność układu paliwowego, stan kranika itd

 

mi xjota się mulila jak zabity miałem filtr paliwa i ciężko przez niego paliwo przepływało wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srad 99r.po tym jak nakierowales mnie ze to FI znalazlm kilka postow dot podobnych zagadnien.zapomnialem dodac ze wczoraj wymienialem swiece wiec moze cos zle podlaczylem.a jest jakis sposob zeby zresetowac kompa?

 

dopiero go kupilem Suzuki GSXR 750 SRAD 1999r wczoraj wymienilem wszystko oprocz fil paliwa bo nawet nie wiem gdzie on jest :banghead:

 

nie wiem czy dobrze zrozumalem jak zczytac bledy z kosci diagnostycznej za pomoca zworki ale jak tak zrobilem to wyskoczyl mi blad c00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ona nie mruga tylko ciagle sie pali.wczoraj wieczorem odpalalem moto i chodzil dobrze ale nie jezdzilem.to c00 ozn ze nie ma bledow.wiec poczekac jak zaswieci sie FI i wtedy sprawdzic?zawsze po przekreceniu zaplonu czekam chwilke i dopiero odpalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko jest mi szczerze mowiac znalezc serwisowke.moze zle szukam.ale zrobilem zworkena tej kosci co mowisz i wyskoczylo mi C00.znalazlem kody bledow do suzuki i wychodzi na to ze C00 oznacza brak bledow.czy to mozliwe ze to byl tylko jakis chwilowy blad?ktory sam sie zresetowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znow to samo po ok pol godz jazdy zlapalo blad.kontrolka sie pali a na wyswietlaczu mryga FI.juz nie wiem co to moze byc bo na 1 rzut oka wszystkie kosci i kable wygladaja ok.wlalem preparat do czyszczenia wtryskow moze pomoze :banghead: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...