Skocz do zawartości

Szyba z "garbem"


ivan161
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzgledy estetyczne... Poprostu mi sie podoba ;) A przy okazji powinna lepiej niz stndardowa odchylac strumien powietrza... Wiem ze dostepne sa dluzsze szyby ale one poprostu mi sie nie podobaja...

Edytowane przez ivan161
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie podepne, jak to jest z tymi szybami, dają one coś?

 

http://www.solomotoparts.com/product_image.php?imageid=25147

 

 

Miałem taką w rr 06r,do 220 dawała dostateczną ochronę przed wiatrem przy odpowiedniej pozycji/można było swobodnie patrzeć do przodu/powyżej 220 wiatr zaczynał targać głową.Może by było lepiej gdybym używał aerodynamicznego kasku,ja jeżdziłem w HJC FG 14. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej 954 wymieniałem właśnie na taką Puig Racing. Różnica jest, nie jakaś znacząca, ale jednak opór wiatru zaczyna się dużo później niż miałem przy fabrycznej. Z tym, że przy 954 jest dość dużo wyższa i garb jest dość mocno wyprofilowany, w niektórych jak widziałem ten "garbek" jest na tyle mały, że wątpię by coś dawał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1000 RR (2008 ) jest duza różnica - na seryjnej jazda ponad 200 to była walka o przetrwanie . Przy takiej z garbem przy 250 jest lepiej niż na serii przy 200

Ale podejrzewam że na rożnych moto różnie to wypada stąd też będą różne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy swoich 190cm wzrostu po zamocowaniu racingowej szybki z garbem w 929 nie odczułem żadnej różnicy. Nadal wieje jak cholera. Dziś wydałbym tą kasę na paliwo.

bo do 929 trzeba było kupić wysoka szybę nazywana chyba "turystyczna" ja miałem taka i przy wzroście 194 cm do 200/h jazda była lajcikowa a schylać/chować się za szyba trzeba było gdzieś przy 250 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat sie rozwinol a ja wciaz nie uzyskalem odpowiedzi gdzie kupie taka szybe;] A chce ja wymienic nie ze wzgledow estetycznych a glownie dlatego ze wszystkie robale odbijaja mi sie na szybce kasku :/ A te turystyczne z alledrogo wygladaja kiczowato ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...