Skocz do zawartości

Tarcze...


Maras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Może ktoś pomoże :potrzebuje j.w. tarczy przód. Może ktoś zna jakiś sklep gdzie mogę je kupić w miarę tanio? Na allegro sprawdzałem. Kurcze zam sobie jestem winien,prawa piękna ,lewa lepiej nie mówić. :banghead: moja wina ,moja bardzo wielka wina....Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może ktoś pomoże :potrzebuje j.w. tarczy przód. Może ktoś zna jakiś sklep gdzie mogę je kupić w miarę tanio? Na allegro sprawdzałem. Kurcze zam sobie jestem winien,prawa piękna ,lewa lepiej nie mówić. :banghead: moja wina ,moja bardzo wielka wina....Pozdrawiam.

 

nie pij :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

chlopaki , czy kto z Was moze mial doczynienia, badz wie cos na temat z takich tarcz hamulcowych:

http://moto.allegro.pl/item850865001_tarcz..._owiewki24.html

w moim sprzecie mam zamiar juz wymienic i sie zastanawiam nad tymi... Czy warto sobie glowe zawarac? Cena bardzo korzystna...

Wesołych Świat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay-u sprzedaja je chińczycy po około 550zl 2 sztuki widze że w polsce sie szybko robi interes

No to rób ten interes skoro taki świetny. Kup za $195 zapłać 30% opłat celnych i vatu i powiedz za ile sprzedasz je w PL?

 

PS. Nie handluję tymi tarczami, ale czasem coś kupuję na ebayu i wiem, że różowo nie ma.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rób ten interes skoro taki świetny. Kup za $195 zapłać 30% opłat celnych i vatu i powiedz za ile sprzedasz je w PL?

 

PS. Nie handluję tymi tarczami, ale czasem coś kupuję na ebayu i wiem, że różowo nie ma.

Virek , przestań kupowac na ebaju , czas pójśc o krok dalej ;)

 

Na ebay-u sprzedaja je chińczycy po około 550zl 2 sztuki widze że w polsce sie szybko robi interes

Morris , no to jak jest taki swietny to czmu sie za niego nie weźmiesz ? Nie masz pojecia o czym piszesz.I mówie tu o powaznym imporcie bezposrednim , nie popierdółkach zdobytych na ebaju.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem czemu was podnieciła tak moja wypowiedz stwierdziłem fakt i mam w dupie koszta importu bo sie tym nie bawie i nie zamierzam . ( a jak panom importerom chińszczyzny taka krzywda to kup kontener tego wyjdzie ci po 250 zł z opłatami ja w odpowiedzi na pytanie pokazałem alternatywe zainteresowanym i to wszystko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...